Marzy Ci się dron? To dobry moment, żeby kupić DJI Spark

Zbliżają się wakacje, sezon komunijny jeszcze się nie zakończył… czy potrzebny jest dodatkowy pretekst, żeby drony sprzedawały się jak świeże bułeczki? Zgodnie ze starym chińskim przysłowiem – kiedy cena spadnie cena drona, kupić chce go on i ona. Kończąc jednak te wygłupy – jeżeli jesteście zainteresowani zakupem DJI Spark, to zajrzyjcie na Gearbest.com, bowiem sklep zaproponował naprawdę okazyjne ceny. Dodam tylko, że zarówno na wersję „zwykłą”, jak i „Fly More Combo”.

Reklama

Jeżeli tylko interesujecie się dronami, to na pewno zwany jest Wam model DJI Spark – wręcz miniaturowy, łatwy w obsłudze, a do tego wyposażony w kamerę na gimbalu. Brzmi jak idealna propozycja dla początkujących? Myślę, że w istocie tak jest, choć sam quadcopter do najtańszych nie należy.

Reklama

DJI Spark zakupić możecie w kilku konfiguracjach – pierwsza z nich to wersja BNF, czyli Bind and Fly. Obejmuje ona tak naprawdę wyłącznie akumulator, etui, kabel USB, ładowarkę, zapasowe śmigła, no i – co oczywiste – drona. Aby stać się posiadaczem takiego cuda w Polskich sklepach, trzeba przygotować 1899 złotych. Z pomocą dla cebulkomaniaków przychodzi jednak Gearbest, dzięki któremu można zapłacić „odrobinkę” mniej, bo zaledwie 1403,62 złotych.

Jednak dla tych, którzy chcą polatać pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w nieco bardziej „ekskluzywnych” warunkach, DJI przygotował zestaw „Fly More Combo”, który można określić jako RTF, czyli Ready to Fly. Konfiguracja jest bogatsza i obejmuje między innymi dodatkowy akumulator, aparaturę, torbę podróżną i osłony na śmigła. W Polsce trzeba wyłożyć 2699 złotych, a na chińskim portalu aukcyjnym wystarczy „zaledwie” 2125,27 peelenów.

Pozwólcie, że na samym końcu dodam jeszcze kilka rad „od siebie”. Po pierwsze, warto dorzucić do wysyłki Priority Line (w zależności od wersji kosztuje ona 10,10 lub 13,03 złotych), ponieważ powinno to zminimalizować szanse na naliczenie dodatkowych opłat, jak i sprawić, że dron dotrze do Was szybko i bezpiecznie. Kolejnym kluczowym aspektem jest… jedenastocyfrowy numer telefonu, który jest wymagany do aktywacji drona według opisu aukcji. Jak sobie z tym poradzić, skoro polskie numery są krótsze? Z pomocą przychodzi film od samego DJI.

Wydaje mi się, że to wszystko, czego potrzebujecie wiedzieć na temat promocji na DJI Spark. Warto mieć jeszcze na uwadze fakt, że promocja jest ograniczona czasowo, podobnie jak ilość sztuk, więc jeśli zależy Wam na dronie, to trzeba się pośpieszyć. A jeśli jesteście początkującymi droniarzami, możecie pomyśleć o DJI Care Refresh za 299 złotych – jest to dodatkowe, dwunastomiesięczne ubezpieczenie realizowane przez producenta.

Aktualizacja: 08.05.2018

Dla osób, które nie przepadają za zamawianiem produktów z Chin, pojawiła się jeszcze jedna promocja. Tym razem jest to DJI Spark w wersji „zwykłej”, lecz wysyłanej z magazynu zlokalizowanego w Polsce (GW-4). W takim przypadku, za urządzenie trzeba dokładnie tyle samo – 1403,62 złotych – lecz zamówienie jest realizowane de facto w obrębie naszego kraju.

Z promocji na DJI Spark prosto z Polski możecie skorzystać klikając >tutaj<

źródło: niezawodna Kasia
dzięki Dawid za konsultację merytoryczną!