DreamTab - tablet dla dzieci od DreamWorks i Fuhu - Tabletowo.pl

DreamTab – tablet dla dzieci od DreamWorks i Fuhu

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl DreamTab - tablet dla dzieci od DreamWorks i Fuhu Nowości

DreamWorks zna chyba każdy. To amerykańska wytwórnia filmowa, odpowiedzialna między innymi za takie animowane produkcje, jak: Shrek, Madagaskar czy Kung Fu Panda. Wraz z firmą Fuhu (możecie ją kojarzyć z amerykańskich produktów dla dzieci, jak np. Nabi XD lub Nabi Jr) postanowiła wejść w zupełnie nowy dla DreamWorks segment rynku, mianowicie w tablety. Tak oto, już na CES 2014, poznamy tablet DreamTab.

Póki co żadne szczegóły dotyczące tego urządzenia nie zostały ujawnione. Z grafiki, która znalazła się w sieci, możemy wnioskować, że tablet będzie oferował frontowe głośniki, wzmacnianą obudowę (prawdopodobnie pokrytą gumą) oraz, co naturalne, aplikacje dla naszych milusińskich. Co więcej, wiele wskazuje na to, że systemem operacyjnym, który na nim znajdziemy, będzie maksymalnie Android Ice Cream Sandwich (zwróćcie uwagę na charakterystyczną dolną belkę).

Urządzenie jest wyposażone w ekran o przekątnej 8″ i to jest jedyna potwierdzona informacja odnośnie jego parametrów technicznych. Wiadomo również, że obie firmy planują w późniejszym czasie wprowadzenie na rynek 12-calowej wersji produktu. Zanim to się jednak stanie, mniejszy DreamTab ma trafić do sprzedaży wiosną w cenie ok. 300 dolarów.

Wszelkie informacje dotyczące tabletu DreamTab mają zostać ujawnione podczas targów CES 2014 w Las Vegas.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona