Dream Revenant – oniryczna przygodówka debiutuje w App Store | Tabletowo.pl

Dream Revenant – oniryczna przygodówka debiutuje w App Store

Dołącz do dyskusji 0

Trzy lata George Norman Lippert, założyciel jednoosobowego studia Speedbump wypuścił na rynek nietypową przygodówkę, której akcja toczyła się w świecie sennych marzeń i koszmarów. Dream:scape, bo taką nazwę nosiła wspomniana produkcja, spotkała się jednak z mieszaną reakcją ze strony graczy i recenzentów.

Okazało się bowiem, że nietuzinkowy klimat debiutanckiej produkcji Lipperta przegrywał niestety w starciu z rozmaitymi błędami i niedoróbkami, skutecznie psującymi zabawę nabywcom. Młody deweloper nie spoczął na szczęście na laurach i wspierany przez nowego wydawcę, firmę Bulkypix, zaprojektował Dream Revenant – duchowego spadkobiercę swojego poprzedniego projektu.

screen520x924[1]

Podobnie jak to miało miejsce w przypadku Dream:scape wcielamy się tu w postać mężczyzny leżącego na łożu śmierci, przemierzającego odmęty własnej podświadomości w celu odnalezienia odpowiedzi na pewne dręczące go pytania. Esencję gry stanowi więc tutaj swobodna eksploracja dziwacznego, otwartego świata balansującego gdzieś na granicy snu i koszmaru. Wszystkiemu zaś towarzyszy klimatyczna ścieżka dźwiękowa, której autorem jest Isaias Garcia.

W chwili gdy piszę te słowa gra Dream Revenant dostępna jest do nabycia w App Store w promocyjnej cenie 1,79 euro.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona