Dragon Quest II już dostępny w App Store i Google Play | Tabletowo.pl

Dragon Quest II już dostępny w App Store i Google Play

Dołącz do dyskusji 0

Firma Square Enix od kilku miesięcy konsekwentnie realizuje plan przeniesienia wszystkich części serii Dragon Quest na ekrany tabletów i smartfonów. W zeszłym miesiącu w sklepach z aplikacjami pojawiła się kultowa „jedynka” (która obecnie dostępna jest w Google Play za śmiesznie niską kwotę – 8,96 zł), a od dziś fani jRPG mogą nabyć również jej bezpośrednią kontynuację.

Fabuła przedstawiona w Dragon Quest II rozgrywa się sto lat po wydarzeniach z części pierwszej. W ciągu tak długiego okresu względnego spokoju na mapie świata zdążyły wyrosnąć trzy nowe mocarstwa, założone przez potomków bohatera poprzedniej odsłony serii. Sielanka zostaje jednak przerwana przez pojawienie się armii demonów pustoszących krainę. W grze wcielamy się w postać młodego księcia jednego ze wspomnianych królestw, który zmuszony jest odnaleźć dwójkę pozostałych spadkobierców legendarnego herosa, by razem powstrzymać nadchodzącą zagładę. Sama gra stanowi zaś tradycyjne, „staroszkolne” jRPG, które z pewnością wyrwie wiele godzin z życiorysu każdego fana gatunku.

Gra Dragon Quest II dostępna jest do nabycia w App Store (4,49 euro) i Google Play (15,16 zł).

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona