DotEmu rozpoczyna wakacyjną wyprzedaż w App Store - Tabletowo.pl

DotEmu rozpoczyna wakacyjną wyprzedaż w App Store

DotEmu to firma specjalizująca się w odświeżaniu hitów z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia. W jej bogatym katalogu znajdziemy zarówno kultowe produkcje jak i nieco bardziej niszowe tytuły. Teraz większość z nich doczekała się nieco spóźnionej, wakacyjnej obniżki cen.

Wśród tytułów objętych promocją znajdziemy między innymi Another World – pamiętny hit wydany pierwotnie na Amigę, opisywaną niedawno na naszych łamach Little Big Adventure, nietuzinkową przygodówkę The Last Express oraz trzy części klasycznego chodzonego mordobicia – Double Dragon. Obniżki cen sięgają tu nawet 80% co stanowi naprawdę kuszącą ofertę dla fanów gier w stylu retro. Niestety, nie wiadomo jak długo obowiązywać będzie nowa promocja, dlatego też na wszelki wypadek radziłbym pośpieszyć się z ewentualnymi zakupami. Pełną listę gier objętych promocją znajdziecie poniżej:

Double Dragon Trilogy 
Little Big Adventure 
R-Type 
R-Type II 
Raiden Legacy 
The Last Express 
Another World 

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona