Dostrzeżono nowe urządzenie od BlackBerry | Tabletowo.pl

Dostrzeżono nowe urządzenie od BlackBerry

Dołącz do dyskusji 0

BlackBerry (które ostatnio sprzymierzyło się z TCL) miało w planach wypuścić trzy urządzenia z Androidem na pokładzie. Wygląda na to, że firma postanowiła trochę zmienić plany i dodać kolejny model do oferty.

Modelami, o których mowa, są zaprezentowane BlackBerry DTEK50 i DTEK60 oraz mający mieć swoją premierę BlackBerry Mercury, na temat którego informacje mamy tylko z przecieków.

Teraz jednak dostrzeżono przesyłkę firmy BB MERAH PUTIH, PT. do Indonezji, zawierającej smartfon, oznaczony jako BlackBerry BBC100-1. Ostatnie urządzenie od „Jeżyn”Blackberry Mercury – miało kod BBB100-1, co potwierdza, że mamy do czynienia z całkowicie nowym produktem.

Niestety, informacje o przesyłce i istnieniu nowego smartfona są jedynymi, jakie znamy do tej pory. Nie ma również żadnej wzmianki o specyfikacji, dacie premiery czy cenie.

Do tej pory Blackberry wypuściło urządzenie z topową specyfikacją (DTEK60), średniaka (DTEK50), a kolejnym smartfonem ma być rzekomo średniak z fizyczną klawiaturą zaraz pod ekranem (Mercury).

Co będzie następne? Może macie jakieś propozycje?

Źródło: Phone Arena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona