Dokanałowe słuchawki Genius GHP-220X - Tabletowo.pl

Dokanałowe słuchawki Genius GHP-220X

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Dokanałowe słuchawki Genius GHP-220X Akcesoria Nowości

GHP-220X to nowe, dokanałowe słuchawki w ofercie firmy Genius. Dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, a dzięki izolacji szumów z otoczenia powinny zadowolić posiadaczy iPodów, iPhone’ów lub innych, przenośnych odtwarzaczy – w tym także tabletów.

Słuchawki Genius GHP-220X ważą tylko 8 gramów. Posiadają nisko-profilowy kształt, ze zoptymalizowanym kątem nachylenia. W zestawie znajduje się komplet dokanałowych wkładek o różnych rozmiarach.

Deklarowane pasmo przenoszenia zawiera się w przedziale od 20 Hz do 20 kHz. Oporność jest równa 16 omom, a czułość wynosi 95 dB. Ponadto, GHP-220X wyposażono w kabel o długości 1,2 m i 3,5-milimetrowy, pozłacany wtyk.

Słuchawki Genius GHP-220X są dostępne w kolorze białym, limonkowo-zielonym i fioletowym. Posiadają 24-miesięczną gwarancję producenta, a ich sugerowana cena detaliczna wynosi 39 złotych.

Specjalnie dla Czytelników Tabletowo.pl przygotowaliśmy szybki konkurs, w którym do wygrania jest jedna para najnowszych słuchawek firmy Genius. Otrzyma je osoba, która jako pierwsza napisze komentarz pod tym wpisem. Tym razem działamy w myśl zasady – kto pierwszy, ten lepszy. Warunek jest jeden – należy podać prawdziwy adres mejlowy, bo to właśnie za jego pośrednictwem skontaktujemy się z osobą, która wygra. – konkurs zakończony, wygrał Adek

A jeśli chcecie więcej konkursów z akcesoriami Genius w roli głównej – polubcie profil firmy na Facebooku, a na pewno uda nam się dogadać ze sponsorem ;) Przy okazji możecie zajrzeć także i do nas.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona