Reklama
Fot: Pixabay

Dobre promocje na gry w Ubisoft Store i na Epic Games. M.in. Assasin’s Creed, Metro i World War Z

Świetna wiadomość dla miłośników gier. Jeśli chcielibyście cieszyć się z kilku naprawdę dobrych gier, które zostały przecenione nieraz i o parędziesiąt złotych, to zdecydowanie powinniście zajrzeć do sklepu Epic Games lub Ubisoftu. Co ważne, promocje obejmują szereg naprawdę ciekawych produkcji.

Reklama

Przecenione gry dostarcza Ubisoft

Rozpoczniemy od promocji, którą zorganizował Ubisoft. Już na początku warto nadmienić, że trzeba mieć konto PayPal, aby móc z niej skorzystać. Jeśli kupicie jedną z poniższych gier i wprowadzicie kod rabatowy PAYPAL2019PL, to otrzymacie 40 złotych rabatu. Promocją zostały objęte następujące produkcje:

Promocja obowiązuje do 19 maja i obejmuje tylko cyfrowe edycje produktów z oficjalnego sklepu Ubisoftu. Warto zauważyć, że akcja nie dotyczy gier dostępnych w preorderze oraz wirtualnych walut. Każdy gracz może skorzystać z oferty tylko raz. Co cieszy, promocja może łączyć się z innymi przecenami, jednak wyłączając z tego grona programy lojalnościowe w ramach Klubu Ubisoft. Jeśli więc dobrze poszukacie, być może znajdziecie kilka innych, ciekawszych gier, które po spełnieniu warunków promocyjnych otrzymacie o 40 złotych taniej.

Fot: producenta

…oraz Epic Games Store

Z ciekawą przeceną, którą można określić mianem kontroferty dla przeceny od Ubisoftu, ruszył też sklep Epic Games Store. Na najnowszej przecenie, Epic Mega Sale, która potrwa aż do 13 czerwca, obniżono ceny dla szeregu ciekawych gier. Jeśli zakupicie produkty o wartości nie mniejszej niż 59 złotych, dostaniecie 40 złotych rabatu. Cieszy, że ofertą objęto też kilka gier dostępnych w pre-orderze. Trzeba jednak zauważyć, że niektórzy wydawcy najwyraźniej nie chcieli przystąpić do wydarzenia, efektem czego kilka świetnych gier wciąż trzyma swoją pierwotną wycenę.

Spośród oferty Epic Games Store warto pochylić się nad takimi produkcjami, jak:

Nie jest to oczywiście pełna lista przecenionych tytułów. Jeśli nie znaleźliście tu gier, które byłyby dla Was odpowiednie, warto udać się na stronę sklepu, bowiem promocją objęto jeszcze wiele ciekawych gier, które mają swoje rzesze fanów. Macie też sporo czasu na przemyślenie swojego zakupu, bowiem – jak pisałem wcześniej – promocja potrwa aż do 13 czerwca. Kończąc, życzę Wam udanych łowów. Ja zdecydowałem się na World War Z, jednak wciąż waham się nad Transistorem, który podobno jest całkiem udaną produkcją.

źródła: Epic Games Store, Ubisoft Store, Lowcygier.pl, KomputerŚwiat