Do świata Pokemonów wkrótce dołączy ponad 80 nowych stworków | Tabletowo.pl

Do świata Pokemonów wkrótce dołączy ponad 80 nowych stworków

Dołącz do dyskusji 0

Obecnie nie spotyka się już samozwańczych trenerów Pokemonów na każdym kroku, jednak nie oznacza to, że nikt nie gania za tymi małymi, pociesznymi stworkami. Na całym świecie wciąż są miliony zapaleńców, którzy to robią. Od tego tygodnia będą mieli jeszcze więcej do roboty, ponieważ w rozgrywce pojawi się ponad 80 nowych postaci.

Wśród nich znajdą się m.in. Chikorita, Cyndaquil i Totodile. Cała gromadka była do tej pory dostępna jedynie w regionie Johto w grach wideo Pokemon GoldPokemon Silver. Jednak już w tym tygodniu zostanie „przeniesiona” do prawdziwego świata, dzięki czemu każdy trener Pokemonów może spróbować złapać je wszystkie.

Twórcy w najnowszej aktualizacji dodali także więcej możliwości odnośnie ewolucji Pokemonów. Niektóre z nich, pierwotnie wywodzące się z regionu Kanto, będą mogły ewoluować w stworki, zamieszkujące „dzielnicę” Johto. Niezbędnych do całego procesu itemów należy szukać w PokeStopach.

Od tego tygodnia Pokemony, żyjące na wolności, mogą się również zachowywać w nowy sposób, jeżeli ktoś spróbuje je złapać. Aby jednak ułatwić graczom ich schwytanie, twórcy gry wprowadzają dwa nowe rodzaje jagód: Nanab Berry oraz Pinap Berry. Pierwsze zwalniają ruchy stworka, natomiast drugie dają więcej cukierków, jeżeli kolejna próba się powiedzie.

Przy okazji Niantic zadbało także o trenerów – przygotowano dla nich nowe awatary oraz możliwości personalizacji wyglądu (czapki, koszulki, spodnie itd.).

Źródło: Niantic

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona