Do sieci wyciekło pierwsze zdjęcie Xiaomi Mi 5S. Widać na nim nowy czytnik linii papilarnych | Tabletowo.pl

Do sieci wyciekło pierwsze zdjęcie Xiaomi Mi 5S. Widać na nim nowy czytnik linii papilarnych

Dołącz do dyskusji 0

W ostatnim czasie pojawiło się bardzo dużo informacji na temat Mi 5S. Daje nam to zrozumienia, że jego premiera zbliża się coraz większymi krokami. Możliwe nawet, że Xiaomi zaprezentuje smartfon w ciągu kilku najbliższych tygodni. Jednak już teraz – po raz pierwszy – mamy okazję zobaczyć go na żywo.

Ostatnio do sieci wyciekły informacje, że Mi 5S zostanie wyposażony w technologię Qualcomm Snapdragon Sense ID, umożliwiającą ukrycie czytnika linii papilarnych pod taflą szkła, pokrywającą panel przedni. Powyższe zdjęcie zdaje się to potwierdzać. Sensor nie odróżnia się od otoczenia, ale dzięki obramówce w innym kolorze (złotym?) wiadomo, w którym dokładnie miejscu się znajduje.

Inaczej rozwiązany czytnik linii papilarnych to nie jedyna, wizualna zmiana względem Mi 5. Zmieniło się również położenie czujników. Wydaje się też, że ramka pod wyświetlaczem jest nieco węższa. Poza tym, oba smartfony mają bardzo podobną bryłę, a do tego logo Mi w lewym górnym rogu i oczko kamerki po prawej stronie głośnika.

Xiaomi Mi 5 white biały

Xiaomi Mi 5

Biorąc pod uwagę również powyższe zdjęcie, można powiedzieć, że wiemy już prawie wszystko na temat Mi 5S. Jego dokładną specyfikację poznaliśmy kilka dni temu i możecie zapoznać się z nią w tym artykule.

Źródło: Weibo przez MySmartPrice

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona