Do końca 2017 roku Honor sprzedał 40 milionów smartfonów z serii Honor X

Smartfony z serii Honor X to – przynajmniej moim zdaniem – bez wątpienia najciekawsze propozycje w portfolio Honora, jeśli brać pod uwagę średnią półkę. Nader atrakcyjny stosunek ceny do oferowanych możliwości jest skutecznym magnesem na klientów – do końca 2017 roku sprzedano już 40 milionów egzemplarzy urządzeń z tej linii.

Co roku kolejny smartfon z serii Honor X można uznać za jedną z najciekawszych propozycji ze średniej półki. Zarówno Honor 5X, jak i Honor 6X cieszyły się bardzo dobrymi opiniami i wzięciem wśród klientów. Najpewniej podobny los czeka również Honora 7X, który jest dostępny na polskim rynku od końca listopada 2017 roku i obecnie kosztuje zaledwie 1149 złotych, co jest naprawdę świetną ceną. Dla porównania, na start wynosiła ona 1299 złotych.

Reklama

A jak już poruszyliśmy temat Honora 7X, to warto przy okazji dodać, że – jak deklaruje producent – jeszcze w pierwszym kwartale 2018 roku (tj. najpóźniej do końca marca) smartfon otrzyma aktualizację OTA, która doda funkcję Face ID, czyli możliwość odblokowywania urządzenia twarzą. W obecnych realiach jest to dla każdej firmy absolutne must have, więc w sumie takie posunięcie jest zrozumiałe.

Kolejną, dobrą informacją jest ta, że Honor 7X dostanie również aktualizację do Androida 8.0 Oreo i EMUI 8. Niestety w tym przypadku producent nie podał już ram czasowych, kiedy planuje udostępnić nową wersję oprogramowania dla tego modelu, aczkolwiek zapewne nie stanie się to wcześniej niż w drugim kwartale 2018 roku. Z odpowiednim wyprzedzeniem uruchomione zostaną na pewno beta testy, więc co bardziej niecierpliwi będą mogli zapoznać się z nowym softem nieco szybciej.

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2018/01/10/test-recenzja-honor-7x/

https://www.tabletowo.pl/2017/07/10/recenzja-honor-6x-udanego-sredniaka-z-podwojnym-aparatem/

https://www.tabletowo.pl/2016/05/13/recenzja-smartfona-honor-5x/

Źródło: informacja prasowa