Zawsze marzyłeś o dronie? Do północy masz czas, żeby kupić DJI Spark w dobrej cenie 19

Zawsze marzyłeś o dronie? Do północy masz czas, żeby kupić DJI Spark w dobrej cenie

Przynam szczerze, że sam od dłuższego czasu marzę o dronie – ot, takim zwykłym, żeby polatać sobie nad domem i zrobić kilka ładnych zdjęć z wakacji. Jednak wciąż skutecznie odstrasza mnie cena urządzeń tej kategorii, bowiem za trochę ciekawszy model trzeba wydać co najmniej czterocyfrową kwotę i to z dwójką z przodu. Być może część z Was jest nieco bardziej zdeterminowana niż ja i wie, że i tak kupi drona w najbliższym czasie. Jeżeli tak jest, to warto zainteresować się promocją, gdzie DJI Spark można wyrwać w całkiem przyzwoitych pieniądzach.

Część z Was na pewno kojarzy sklep internetowy iBood.com – chociażby z niektórych dostępnych tam promocji, które opisujemy na łamach Tabletowo. Przyszedł odpowiedni moment na kolejną z nich. Opisywana oferta trwa tylko do północy, a więc nie ma zbyt dużo czasu na zastanawianie się.

Myślę, że dron DJI Spark jest znany właściwie każdemu, kto kiedykolwiek interesował się tą tematyką. Warto jednak nieco zgłębić temat samego zestawu sprzedażowego – w sklepach internetowych możemy kupić albo samego quadcoptera (za 1839 złotych) albo dorzucić do Combo Pack (tudzież Fly More Combo), za którego trzeba zapłacić aż 2749 polskich nowych. Podobno warto, bo w zamian konsument otrzymuje kontroler (który m.in. zwiększa zasięg), więcej śmigieł, ochraniacze łopat, dodatkowy akumulator, ładowarkę, zasilacz, ładowarkę na baterię oraz dodatkową torbę na ramię (domyślny zestaw zawiera tylko etui).

To by było na tyle jeśli chodzi o teorię. Natomiast jeżeli chodzi o praktykę – na iBood można zakupić Sparka za 1249,95 złotych, a więc za prawie sześćset złotych mniej niż normalnie. Niestety, oferta dotyczy zestawu standardowego, więc jeżeli chcielibyście mieć pełną frajdę z latania, to warto byłoby dorzucić nieco ponad sześć stówek za kontroler, czy nawet nieco ponad dwie za dodatkową baterię. Ale wciąż można zaoszczędzić niemało – nawet gdybyście chcieli uzupełnić swój zestaw tak, żeby wyglądał jak Fly More Combo to powinniście zaoszczędzić co najmniej pół tysiaka (w końcu nie bez powodu wymyślono zamienniki oryginalnych toreb na drona, prawda?)

Zawsze marzyłeś o dronie? Do północy masz czas, żeby kupić DJI Spark w dobrej cenie 21

Całe zapasy białej wersji kolorystycznej już się wyprzedały, więc do Waszej dyspozycji został już „tylko” żółty, niebieski, zielony i czerwony. To jak, jesteście zainteresowani?

grafika główna: DJI