Sposób na tanie loty w Polsce? Kupić sobie drona DJI Spark w promocji | Tabletowo.pl
Akcja Partnerska

Sposób na tanie loty w Polsce? Kupić sobie drona DJI Spark w promocji

Dołącz do dyskusji 0

Szukając elektroniki do zabawy, która byłaby mniej sztampowa od smartfonu, a bardziej zaawansowana niż sweter z diodami LED, czasem wędrujemy na wirtualne półki z dronami. Ich ceny nie są zbyt zachęcające, zwłaszcza, gdy chcielibyśmy kupić urządzenie uznanej firmy, a nie jakiegoś no-name’a. Mamy kod na zakup DJI Spark, dzięki któremu można obniżyć jego cenę o ponad 400 złotych.

Zwykle do zabawy dronem nie potrzebujemy sprzętu, który uniesie kilka kilogramów ładunku. Niewielkie latające sprzęty potrafią być często w zupełności wystarczające.

Taki jest na przykład DJI Spark – najmniejszy dron w ofercie firmy. Waży zaledwie 300 gramów, a wyposażono go w 12-megapikselowy aparat, który nakręci też materiał wideo w Full HD. Dzięki dwuosiowemu gimbalowi łatwiej jest zrobić film bez niepotrzebnych szarpnięć obrazu. A obsługa gestów wprowadza nowe możliwości, jeśli chodzi o komunikację z dronem.

Spark jest niewielki, ale latanie nim daje sporo frajdy. Da się nim rozpędzić do prędkości 50 km/h. Przy takich szaleństwach udaje się osiągać do 16 minut lotu dzięki baterii o pojemności 1480 mAh.

DJI przyzwyczaiło klientów do tego, że ich drony mają zastosowanie raczej profesjonalne, stąd „profesjonalna” jest też często cena. Korzystając jednak z oferty w sklepie Cafagojesteśmy w stanie sporo zaoszczędzić, jeśli zdecydowaliśmy się już kupić Sparka.

Wybierając oficjalną dystrybucję w Polsce, musielibyśmy wydać na niego powyżej 2900 złotych. Taka kwota jest zwykle nie do przełknięcia nawet dla fanów marki. Jednak jeśli udamy się na >tę stronę< i w koszyku z zamówieniem wpiszemy kod DRM799, to cena drona spadnie do 415,20 dolarów, czyli około 1472 złotych.

W ten sposób zaopatrzymy się w drona, za którego u nas musielibyśmy zapłacić dwa razy więcej.

Wpis powstał przy współpracy ze sklepem Cafago

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona