Disney zapowiada Disney Infinity 2.0 na iPada | Tabletowo.pl

Disney zapowiada Disney Infinity 2.0 na iPada

Dołącz do dyskusji 0

Pierwsza odsłona gry Disney Infinity oferowała nam możliwość tworzenia własnych światów i zapełniania ich postaciami z ulubionych bajek. W teorii było to więc spełnienie dziecięcych marzeń. Niestety, w praktyce okazało się, że jej tabletowe wcielenie nie zachwycało ani grywalnością, ani grafiką.

Od czasu wydania wspomnianej gry studio Disney zdążyło już jednak wydać kilka nowych filmów i wchłonąć kilka innych szalenie popularnych marek, takich jak Marvel czy Star Wars. Na rynku pojawiły się natomiast nowe konsole i tablety. Twórcy gry uznali więc, że nastał odpowiedni czas, by odświeżyć trochę swoje dzieło, czego efektem jest Disney Infinity 2.0 (aka Disney Infinity: Marvel Super Heroes), wydana jakiś czas temu na konsole nowej i poprzedniej generacji. Podczas piątkowej konferencji prasowej Bob Iger, prezes firmy Walt Disney Company, potwierdził jednak oficjalnie, że już niedługo tytuł ten trafi również na tablety firmy Apple. Co więcej, mobilna wersja ma tym razem bardziej przypominać swój konsolowy pierwowzór, zarówno pod względem mechaniki rozgrywki, jak i oprawy wizualnej. Wiele wskazuje jednak na to, że ostatnie stwierdzenie będzie prawdziwe jedynie w przypadku najnowszych modeli iPada.

Niestety, jak na razie brak chociażby przybliżonej daty premiery tabletowej wersji Disney Infinity 2.0. Nic nie wskazuje też na to, by tym razem miała się ona pojawić również na tabletach z systemem Android.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona