Disney prezentuje Where’s My Mickey?

Gra Where’s My Water? zadebiutowała w App Store we wrześniu 2011 roku. Ciekawa mechanika rozgrywki oraz charakterystyczny styl graficzny sprawiły, że przygody aligatora Swampy’ego (który był pierwszym bohaterem Disneya stworzonym specjalnie na potrzeby gry) stały się jedną z najpopularniejszych gier studia Disney. Nikogo więc nie powinno dziwić, że gra dość szybko doczekała się kolejnych części.

Bohaterem najnowszej odsłony cyklu jest najpopularniejszy gryzoń świata: Mysz Miki.Gra jest bowiem ściśle powiązana z nowym serialem animowanym studia Disney, który trafi na antenę w przyszłym miesiącu i ma stanowić powrót do klasycznych, krótkich animacji. Główne założenia rozgrywki pozostały jednak niezmienione. Nadal jest to gra logiczna w której naszym celem jest skierowanie znajdującej się na planszy wody w konkretne miejsce. Nowością wprowadzoną w tej części serii są zjawiska pogodowe, takie jak chmury, wiatr i deszcz, które możemy wykorzystać do rozwiązania poszczególnych zagadek.

Gra Where’s My Mickey? dostępna jest w dwóch wersjach: zwykłej, przeznaczonej na telefony, oraz XL, przystosowanej do tabletów. Wersja XL zawiera również 20 dodatkowych plansz stworzonych specjalnie z myślą o dużych ekranach. Można ją nabyć w App Store, Google Play oraz Windows Store.