Google Chrome logo

Dinozaur z przeglądarki Chrome wychodzi poza internet

Nie ma chyba wśród czytelników Tabletowo zbyt wielu osób, które nigdy nie spotkałyby się z sympatyczną grą schowaną w przeglądarce Chrome. Podejrzewam, że dzięki niej choćby na pewien krótki czas udało Wam się zapomnieć o tym, że akurat nie ma internetu. Teraz, po dziesięcioletniej karierze w przeglądarce Chrome, dinozaur wyrusza na podbój świata analogowej rozrywki.

Zabawkowa wersja dinozaura pojawi się w sklepach za sprawą studia Dead Zebra już na dniach. Warto też w tym miejscu zauważyć, że sympatyczny zwierzak z przeglądarki Chrome pojawił się już wcześniej w limitowanej serii, którą mogli dla siebie nabyć pracownicy Google. Akcesorium najwyraźniej musiało cieszyć się sporą rozpoznawalnością, bowiem teraz będzie mógł je kupić w zasadzie każdy.

fot. 9to5google

Sam dinozaur ma mieć około trzech cali (niecałe 8 cm) wysokości, a w jego towarzystwie znajdą się kaktusy, które – jak zapewne wiecie – stanowią kluczowy element gry. Wszystkie elementy zostaną przymocowane do podstawy, jednak producent da także możliwość jej usunięcia lub przestawienia elementów. Opakowanie będzie wyróżniać się także nadrukiem z napisem „Nie ma połączenia z internetem” w języku angielskim.

Sprzedaż rusza już pojutrze, 11 marca. Cena zabawki może kształtować się na poziomie 24 dolarów, czyli ~91 złotych. Gdybyście byli zainteresowani zamówieniem dinozaura od Google, wszystkie niezbędne dane można odnaleźć na stronie Dead Zebra, która będzie zajmować się dystrybucją akcesorium. Na pewno jest to ciekawa sprawa, tym bardziej że ukryta gra od Google wyróżnia się bardzo pozytywnie na tle innych przeglądarek.

źródło: 9to5Google