Detective Grimoire (z Kickstartera) debiutuje w App Store i Google Play - Tabletowo.pl

Detective Grimoire (z Kickstartera) debiutuje w App Store i Google Play

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Detective Grimoire (z Kickstartera) debiutuje w App Store i Google Play Aplikacje Nowości

Kickstarter, czyli najpopularniejsza obecnie platforma finansowania społecznościowego, dał niezależnym deweloperom wspaniałą okazję do realizacji swoich pomysłów i w pewnym sensie na zawsze już odmienił reguły rządzące rynkiem gier komputerowych. Niestety, z czasem okazało się, że o ile gracze są skłonni wydać naprawdę dużo na pomysł, który przypadnie im do gustu, to twórcy gier nie zawsze potrafią wywiązać się ze swoich obietnic.

Na szczęście bracia Adam i Tomas Vian, działający pod szyldem SFB Games, nie należą do osób rzucających słowa na wiatr, a ich najnowszy projekt, noszący tytuł Detective Grimoire, okazał się być dokładnie tym, czym zapowiadali – przygodówką point-and-click, posiadającą kilka elementów wyróżniających ją na tle innych podobnych produkcji. Wcielamy się w niej w rolę tytułowego detektywa, który musi rozwiązać zagadkę morderstwa popełnionego na pewnym bagnie. Sytuacja komplikuje się w chwili, gdy okazuje się, że głównym podejrzanym jest… potwór z bagien, czyli element lokalnego folkloru będący jednocześnie jedyną atrakcją turystyczną wspomnianego podmokłego terenu. Mamy tu więc do czynienia z dreszczowcem przedstawionym z lekkim przymrużeniem oka, którego klimat potęguje charakterystyczna oprawa graficzna oraz cała plejada ciekawych postaci (w których rolę wcielili się profesjonalni aktorzy).

Gra Detective Grimoire dostępna jest do nabycia w internetowych sklepach z aplikacjami App Store (3,59 euro) oraz Google Play (12,19 zł).

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona