Democracy 3 debiutuje w App Store | Tabletowo.pl

Democracy 3 debiutuje w App Store

Dołącz do dyskusji 0

Pecetowa wersja trzeciej części serii Democracy trafiła do sprzedaży niemal rok temu, dość szybko zyskując sobie uznanie ze strony fanów rozbudowanych gier strategicznych. Teraz również zwolennicy grania na iPadach mogą przekonać się, jakie wyzwania niesie ze sobą rola głowy wirtualnego państwa.

Tym, co wyróżnia najnowszą produkcję Cliffa Harrisa na tle innych gier tego typu, jest niezwykła szczegółowość z jaką stworzono zaprezentowany w niej świat. Każdego z mieszkańców zarządzanego przez nas kraju opisuje tu bowiem kilkadziesiąt parametrów, określających nie tylko tak oczywiste cechy jak wiek, zamożność czy poglądy polityczne, ale też np. charakter, religijność czy filozofię życiową. Charakterystyka ta, jak łatwo się zresztą domyślić, decyduje o tym jak poszczególni mieszkańcy zareagują na podjęte przez nas decyzje. Ponieważ zadowolenie wszystkich nie jest możliwe, by nie dopuścić do upadku państwa (i zapewnić sobie zwycięstwo w kolejnych wyborach) musimy nauczyć się zręcznie lawirować wśród chaosu, pamiętając o tym, że każdy nasz ruch może mieć w przyszłości poważne konsekwencje.

Gra Democracy 3 dostepna jest do nabycia w App Store za kwotę 8,99 euro. Jak na razie nic nie wskazuje na to, by tytuł ten miał szansę ukazać się również na tabletach z systemem Android.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona