Dell XPS 18 – tabletowe, przenośne AiO | Tabletowo.pl

Dell XPS 18 – tabletowe, przenośne AiO

Dołącz do dyskusji 0
20130313-100818.jpg

Swego czasu, wybierając temat pracy licencjackiej, wdałam się w dyskusję z promotorką, dotyczącą urządzeń mobilnych. A właściwie tego, jakie urządzenia można do tej grupy zaliczyć. Dla mnie aktualnie stricte mobilne są smartfony i tablety, a także ultrabooki, dla niej – również zwykłe laptopy. Ostatecznie zarysował się podział sprzętu na dwie grupy: mobilne i przenośne. Każdy sprzęt mobilny jest przenośnym, ale nie każdy przenośny – mobilnym. Podobnie jak najnowszy produkt firmy Dell: XPS 18

Jakiś czas temu Panasonic przedstawił światu swój 20-calowy „tablet” z ekranem 4K i Windows 8, z kolei Asus – hybrydowy, 18,4-calowy Transformer AiO z Androidem i Windows 8. Dell postanowił pójść podobnym tropem i właśnie dziś zadebiutowało jego 18-calowe urządzenie, będące przenośnym komputerem typu All-in-one. Inaczej trudno nazwać ten produkt ze względu właśnie na jego przekątną wyświetlacza i wagę, która wynosi ok. 2,26 kg.

Niestety, aktualnie poza systemem operacyjnym, przekątną ekranu i wagą, nie wiemy nic na temat Della XPS 18. Jego parametry techniczne są skrzętnie skrywane, podobnie jak cena i dostępność urządzenia na rynku. Trudno nie odnieść wrażenia, że Dell sprawdza zainteresowanie takim rozwiązaniem i dopiero po odpowiednim feedbacku podejmie konkretne działania związane z wprowadzeniem produktu do sprzedaży.

20130313-100800.jpg 20130313-100745.jpg

źródło, źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona