Dell: Windows 8 dla tabletów wygląda całkiem zachęcająco | Tabletowo.pl

Dell: Windows 8 dla tabletów wygląda całkiem zachęcająco

Dołącz do dyskusji 0

Wygląda na to, że nie jesteśmy jedynymi, którym podoba się interfejs systemu Windows 8 dla tabletów. Kolorowe płytki nadają mu wygląd starszego brata mobilnego oprogramowania Windows Phone oraz minimalistycznej elegancji. Michael Dell w telekonferencji dotyczącej ostatnich wyników finansowych podkreślił, że Windows 8 dla tabletów wygląda całkiem zachęcająco i może stać prawdziwie konkurencyjnym środowiskiem.

„Nadal jesteśmy zainteresowani Androidem. Dodam, że nasze wczesne prace nad tabletem z systemem Windows 8 dały całkiem zachęcające rezultaty. Z tego powodu uważamy, że system powoli staje się konkurencyjnym środowiskiem. Nie sądzę, aby poza tymi dwoma [Androidem i Windowsem 8] były inne rentowne i sensowne alternatywy. W tej chwili na rynku jest spory hałas, ale wątpię, aby zaowocował on czymś konkretnym.”

Wrześniowa konferencja BUILD będzie miejscem oficjalnej premiery systemu Windows 8 dla tabletów, a producenci powoli zacierają ręce. Myślę, że Della możemy dopisać do listy twórców, którzy zamierzają rozszerzyć swoje portfolio o urządzenie z najnowszą odsłoną okienkowego oprogramowania Microsoftu. Kogo jeszcze?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona