Dell Venue 8 7000 wyceniony i dostępny w listopadzie | Tabletowo.pl

Dell Venue 8 7000 wyceniony i dostępny w listopadzie

Dołącz do dyskusji 0

Dell Venue 8 7000 to bez wątpienia jeden z ciekawszych tabletów w ostatnim czasie. Został zaprezentowany na Intel Developer Forum.

Nie bez powodu jest reklamowany jako najcieńszy tablet na świecie, bowiem mając zaledwie 6 mm grubości wyprzedza iPada Air 2, który ma 6,1 mm.

Oprócz wyróżniającej go smukłości, nie ma się czego wstydzić pod względem specyfikacji. Wewnątrz znajduje się procesor Intel Atom Marrifield o taktowaniu 2,3 GHz. Natomiast ekran ma przekątną 8,4-cala, został wykonany w technologii OLED, a jego rozdzielczość to QHD.

Najciekawsze w Venue 8 7000 jest jednak to, że jako pierwszy oferuje technologię Intel RealSense. Chodzi w niej o to, że aparat widzi głębię. Technicznie tablet ma 8-megapikselowy aparat, który do pomocy ma dwie kamerki rejestrujące obraz w jakości Full HD.

Przechodząc do meritum, Dell Venue 8 7000 na amerykańskim rynku został wyceniony na 499 dolarów. Czy jest to dobra cena? Nie jest na pewno wygórowana, ale w identycznej cenie można już dostać wspomnianego iPada Air 2 w wersji z 16 GB pamięci wewnętrznej.

Póki co nie wiemy jeszcze czy tablet będzie dostępny na innych, niż amerykański, rynkach.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona