Dell Venue 7 i Venue 8 otrzymują aktualizację do Androida 4.3 - Tabletowo.pl

Dell Venue 7 i Venue 8 otrzymują aktualizację do Androida 4.3

Tabletowo.pl Dell Venue 7 i Venue 8 otrzymują aktualizację do Androida 4.3 Aktualizacje Nowości

Tablety Della z serii Venue mają to do siebie, że oferują ciekawe parametry techniczne w dobrej cenie (zwłaszcza mniejszy z nich). Venue 7 kosztuje 599 złotych, Venue 8 – 200 złotych więcej. Oba od momentu premiery dostępne były z Androidem 4.2.2 Jelly Bean na pokładzie. Ostatnio się to zmieniło. Oba modele otrzymały aktualizację do Androida 4.3.

Standardowo aktualizacja przeprowadzana jest stopniowo i można jej dokonać bez podłączania do internetu (OTA). Urządzenie powinno automatycznie powiadomić o dostępności nowej wersji oprogramowania – jeśli jednak tak się nie stanie, sprawdźcie czy czeka już na Was w ustawieniach tabletu. Z tego, co mi wiadomo, aktualizacja dla modelu 7-calowego dostępna jest od kilku dni, jednak dopiero teraz otrzymało ją większe grono odbiorców.

Z zauważonych przez internautów zmian należy zauważyć płynniejsze działanie systemu operacyjnego, a także poprawki dotyczące działania aparatu.

Swoją drogą, ciekawe czy Dell szykuje dla Venue 7 i Venue 8 Androida 4.4 KitKat.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona