Dell Venue 10 7000 będzie wyposażony w ekran QuadHD i procesor Intel Atom | Tabletowo.pl

Dell Venue 10 7000 będzie wyposażony w ekran QuadHD i procesor Intel Atom

Dołącz do dyskusji 0

Kilka dni temu Marcin pisał Wam o niezwykle cienkim, 8-calowym tablecie Dell Venue 8 7000. To urządzenie zapowiada się bardzo ciekawie, ale jeśli szukacie czegoś większego to Dell zaprezentował również 10-calową wersję tego urządzenia, której specyfikacja zdecydowanie przyciąga uwagę. Co dokładnie zobaczymy w Venue 10 7000?

Dell Venue 10 7000 również został pokazany na Intel Developer Forum (IDF). Zaoferuje nam on jak łatwo można się domyślić 10,1-calowy ekran o rozdzielczości Quad HD, czyli 2560 x 1600 pikseli. Jego sercem jest 4-rdzeniowy procesor Intel Atom Z35XX Moorefield o taktowaniu 2,33 GHz, karta graficzna PowerVR Rogue oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Poza tym znajdziemy w nim również 16 GB pamięci wbudowanej, 8-megapikselowy aparat główny oraz 2 mpix na przednim panelu. System, na którym będzie pracować to Android 4.4.4 KitKat.

Wizualnie przypomina on tablet Lenovo Yoga 10 HD+, który również posiada charakterystyczne zaokrąglenie na dole obudowy. Ma on również mieć dołączaną klawiaturę. Na razie nie jest znana jego cena, ale na debiut możemy poczekać nawet do styczniowych targów CES w Las Vegas.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona