Dell Streak 7 rozłożony na łopatki (wideo)

Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądają podzespoły znajdujące się w tabletach internetowych, teraz macie doskonałą okazję, żeby im się przyjrzeć z bliska. Wideo-rozkręcenia doczekał się zaprezentowany podczas CES 2011 Dell Streak 7.

Jak zaraz zobaczycie, pan z poniższego filmiku całkiem sprawnie poradził sobie z rozłożeniem urządzenia na części. Choć i Wy możecie się tak zabawić z własnym tabletem (i innym sprzętem), to jeśli się na tym nie znacie, lepiej zostawcie go w spokoju :)

Reklama

Ale zanim zostawię Was z „gołym” Dell Streak 7, przypomnę jego parametry techniczne. Model ten został wyposażony w 7-calowy ekran pojemnościowy o nieco niskiej w porównaniu chociażby z Samsungiem Galaxy Tab rozdzielczości 800 x 480 pikseli (w SGT – 1024 x 600 pikseli), 4G, popularny obecnie i wydajny procesor Tegra 2 o taktowaniu 1GHz, WiFi, GPS i Bluetooth, bez czego nie mogło się obyć oraz kamerkę 1,3 Mpix, dzięki której możemy wykonywać połączenia wideo i aparat 5 Mpix.. Całość pracuje w oparciu o Androida 2.2 Froyo – choć tak naprawdę nie wiadomo dlaczego nie 3.0 Honeycomb.

Jeśli jakimś cudem ominęły Was targi CES 2011 – zapraszam na ich podsumowanie.

źródło