Dell skupia się na rozwijaniu wcześniejszych projektów. Drugie generacje tabletów nadchodzą - Tabletowo.pl

Dell skupia się na rozwijaniu wcześniejszych projektów. Drugie generacje tabletów nadchodzą

Tabletowo.pl Dell skupia się na rozwijaniu wcześniejszych projektów. Drugie generacje tabletów nadchodzą Nowości Plotki / Przecieki

Dell nie jest jednym z tych producentów, w ofercie których znajdziemy wiele różnych tabletów przeznaczonych dla różnych grup odbiorców. Trudno nie odnieść wrażenia, że dopiero ostatnio firma zaczęła skupiać się na rozwoju tego segmentu rynku. Widać to również po planach wydawniczych na najbliższy rok, które trafiły do sieci. Jak się okazuje, Dell postanowił skupić się na rozwijaniu wcześniejszych projektów.

Jak możecie zobaczyć na grafice poniżej, najbliższe plany koncernu to prezentacja następców dostępnych już na rynku tabletów. W pierwszej kolejności odświeżenia ma się doczekać Venue 11 Pro – 11-calowy sprzęt z 64-bitowym systemem Windows 8 – w drugim kwartale. Nieco później, pod koniec pierwszej połowy roku, mają zadebiutować modele z Androidem: Venue 8 (kodowo zwany Yellowtail 2) oraz Venue 7 (Thunderbird).

W późniejszej kolejności możemy się spodziewać następnych członków serii Venue 11 Pro: Junction 2 (najprawdopodobniej z Intel Bay Trail) i Midland 2 (Intel Core), a także Venue 8 Pro (Bellaire 2).

Niestety, wszelkie szczegóły na temat nadchodzących tabletów Della nie są znane.

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona