Dell pracuje nad 10-calowym Streak 10

Reklama

O tym, że Dell zaprezentował tablet Streak 7 wiemy wszyscy. O tym, że Dell ma jeszcze kilka asów w rękawie na ten rok – też wiemy. Ale co ma w zanadrzu? Tej informacji producent nie chce ujawniać. Mimo wszystko, podczas konferencji Della zdradzony został jeden szczegół na temat przyszłości firmy.

Chodzi tutaj o 10-calowy tablet internetowy, którego zdjęcie widzicie powyżej. Według wstępnych informacji model ten, nad którym trwają obecnie intensywne prace, ma się nazywać Streak 10, co oczywiście ma sens i nawiązuje do mniejszego Streak 7.

Na temat specyfikacji Dell Streak 10 nie mamy zbyt wiele informacji. Na pewno będzie wyposażony w 10-calowy ekran dotykowy oraz wszystkie wyjścia, jakie można dojrzeć na zdjęciach zrobionych przez Engadget (w tym 3,5 mm jack audio czy gniazdko do podłączenia ładowarki), oraz kamerkę do połączeń wideo.

Kiedy Dell uraczy nas oficjalną prezentacją Dell Streak 10? Tego na razie nie wiadomo. Na konferencji wspomniano jedynie, że ma to nastąpić w kolejnych miesiącach 2011 roku, ale to przecież jest oczywiste.

Jakiś czas temu pojawiły się nieoficjalne informacje na temat 5-calowego tabletu Della, prawdopodobnie Opus One. Niestety, na razie producent nie zdecydował się na jego oficjalne przedstawienie. Być może będzie to miało miejsce jeszcze podczas CES 2011, ale nie liczyłabym na to.

źródło