Dell P20T i HP Slate 10 Plus dostrzeżone w FCC | Tabletowo.pl

Dell P20T i HP Slate 10 Plus dostrzeżone w FCC

Dołącz do dyskusji 0
dell-p20t

Federalna Komisja Łączności (FCC), to kopalnia wiedzy o nadchodzących urządzeniach. Wszystkie smartfony oraz tablety muszą zostań tam zatwierdzone, żeby mogły trafić na rynek. Dzięki temu my możemy często podziwiać ich wygląd lub specyfikacje jeszcze przed premierą. Teraz wiemy nieco więcej o dwóch tabletach – Dell P20T i HP Slate 10 Plus.

Nie są to, niestety, jeszcze dokładne specyfikacje, ale wiemy czego możemy się spodziewać po tych urządzeniach. Dell P20T ma być połączeniem notebooka z tabletem, a jego ekran ma się obracać o 360 stopni. Będzie on mieć 12 lub 13-calowy wyświetlacz, ale nie wiadomo czy będzie go można w pełni odłączyć od klawiatury.

O HP Slate 10 Plus wiemy, niestety, tylko tyle,  że będzie on 10-calowym tabletem. Plus w nazwie oznacza prawdopodobnie, że będzie on oferować coś więcej, niż aktualne modele, ale nie wiadomo co to mogłoby być. Nie jest, niestety, również znana cena oraz data premiery tych urządzeń.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona