Dell ma w zanadrzu sporo tabletów. Wśród nich Peju z Windows 8! - Tabletowo.pl

Dell ma w zanadrzu sporo tabletów. Wśród nich Peju z Windows 8!

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Dell ma w zanadrzu sporo tabletów. Wśród nich Peju z Windows 8! Nowości Plotki / Przecieki

Dell jako jeden z pierwszych producentów wprowadził do sprzedaży odpowiedź na iPada, w postaci 5-calowego Streak (inna sprawa, że wygląda jak nieco przerośnięty smartfon i nie mógł zagrozić pozycji tabletu Apple). Okazuje się, że po premierze kolejnego modelu – Streak 7 – na rynku zobaczymy kilka jeszcze innych urządzeń. Wszystko to wiemy z roadmapy firmy, która przeciekła do sieci.

Najbliższe miesiące mają przynieść rynkową premierę modelu Streak 7 zaprezentowanego podczas styczniowych targów CES 2011. Późniejszy czas z kolei ma być poświęcony modelowi o nazwie Gallo (czyżby zapowiadany Streak 10?), mającemu posiadać 10-calowy ekran i pracować w oparciu o najnowszą wersję Androida – Honeycomb, znakomicie przystosowaną do działania na tabletach.

W późniejszym czasie ma mieć premierę biznesowy model Rosemount z Windows 7 i 10-calowym ekranem o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli (z Intel Oak Trail i wymienną baterią) oraz Sterling, pracującego pod kontrolą Androida Honeycomb – prawdopodobnie będzie to następca Streak 7.

Niesamowicie ciekawie zapowiada się pierwszy kwartał przyszłego roku (ale do niego to jeszcze sporo czasu…). A to za sprawą nie tyle dwóch tabletów Della z Androidem Honeycomb: Opus One (kojarzycie to skądś?) oraz Silver Oak, a raczej modelu Peju – tabletu z wyświetlaczem o przekątnej 10-cali, mającego pracować w oparciu o… Windows 8!

Myślicie, że nowe tablety Della będą w stanie rywalizować z najciekawszymi propozycjami na rynku? Osobiście uważam, że choć parametrami raczej będą im ustępowały (a może się mylę…), tak cenę powinny mieć zachęcającą – w przeciwieństwie do konkurencji.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona