Dedykowany pokrowiec dla Nexusa 7 może go uszkodzić! - Tabletowo.pl

Dedykowany pokrowiec dla Nexusa 7 może go uszkodzić!

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Dedykowany pokrowiec dla Nexusa 7 może go uszkodzić! Google Nowości

Wydając kilkaset złotych na tablet każdy chce, by jego nowo nabyte urządzenie cieszyło się jak najlepszym stanem wizualnym przez bardzo długi czas. Właśnie w tym celu kupuje się przeróżne akcesoria ochronne, które zabezpieczają sprzęt nie tylko przed upadkami, ale też przed przecieraniem się obudowy. Gorzej, jeśli akcesorium zamiast pomagać, szkodzi. Jeszcze gorzej, gdy szkodzi akcesorium oryginalne. Tak jest w przypadku Nexusa 7, którego pokrowiec od Google jest w stanie wyrządzić spore szkody.

Chodzi o pokrowiec, który do Nexusa 7 jest sprzedawany za pośrednictwem sklepu Google Play. W zamiarze ma on chronić tył oraz przód urządzenia, jednak, jak informuje redakcja serwisu Android Central, jest również w stanie przyczynić się do zniszczenia obudowy tabletu.

Tabletowo.pl Dedykowany pokrowiec dla Nexusa 7 może go uszkodzić! Google Nowości

Dokładniej rzecz ujmując chodzi o czerwony pokrowiec, który używany długo niszczy plecki tabletu. Redaktor serwisu Android Central po kilku miesiącach użytkowania tegoż akcesorium zdjął je, po czym okazało się, że czerwony pokrowiec odmalował na tylnej powierzchni obudowy Nexusa 7 brzydkie ślady. Według źródła, zabrudzeń nie da się usunąć, co oznacza, że użytkowanie pokrowca może trwale zniszczyć plecy tabletu. Odsprzedaż urządzenia czy też jego eksploatacja bez nakładek ochronnych będzie więc utrudniona przez zaburzone wrażenia estetyczne.

Tabletowo.pl Dedykowany pokrowiec dla Nexusa 7 może go uszkodzić! Google Nowości

Jest to przykra sytuacja, bowiem oryginalne akcesoria zazwyczaj mają opinię tych lepszych względem tańszych zamienników. Można się tylko zastanawiać, czy czarny pokrowiec jest w stanie podobnie zniszczyć obudowę białego Nexusa 7.

Czy są wśród Was osoby używające tego typu akcesoriów do swoich tabletów? Przydarzyła się Wam kiedyś podobna sytuacja?

[źródło, źródło]

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona