Debiutuje Mannish – darmowy magazyn dla mężczyzn zaprojektowany tylko na tablety | Tabletowo.pl

Debiutuje Mannish – darmowy magazyn dla mężczyzn zaprojektowany tylko na tablety

Dołącz do dyskusji 0

Artykuł sponsorowany

Mannish

Wydawnictwo Alidea wprowadziło z początkiem lipca na rynek nowy lifestylowy tytuł kierowany do mężczyzn. Mannish jest magazynem stworzonym wyłącznie do czytania na tabletach i nie będzie miał swojego odpowiednika w wersji papierowej.

Mannish

Adam Niewiadomski, właściciel wydawnictwa i redaktor naczelny Mannish, następująco wypowiada się o nowym magazynie:

Obserwując zmiany, jakie zachodzą na rynku medialnym, jesteśmy głęboko przekonani, że ta część prasy, która oprócz informacji dostarcza czytelnikowi także atrakcyjną szatę graficzną będzie już niedługo czytana jedynie na tabletach.

Nowoczesne czasopisma tabletowe nie są już zwykłymi PDF-ami, ale interaktywnymi i multimedialnymi aplikacjami, które zainstalowane na wygodnym w użyciu tablecie przenoszą czytelnika do nowego wymiaru prasy.

Mannish

Taki właśnie jest Mannish, nowoczesny magazyn łączący w sobie cechy prasy lifestylowej i poradnikowej. Skierowany jest do aktywnych i świadomie kierujących swoim życiem mężczyzn dążących do osiągania sukcesów zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Mannish jest odpowiedzią na potrzeby współczesnego mężczyzny, który ma bardzo ograniczoną ilość czasu i oczekuje od męskiego magazynu różnorodności tematycznej.

Mannish

Magazyn przedstawia w jednym miejscu najważniejsze tematy, które interesują mężczyzn poczynając od motoryzacji i sportu, poprzez nowoczesne technologie, męskie pasje i relacje z kobietami a na zdrowiu, kondycji fizycznej i modzie kończąc. W pierwszym numerze m.in. wywiad z Krzysztofem Hołowczycem, prezentacja dostępnych na rynku technologii telewizorów 3D, redakcyjny test rasowego hot-hatcha Renault Megane RS czy też wskazówki dla osób chcących biegać na nartorolkach.

Mannish

Magazyn jest publikacją bezpłatną dedykowaną zarówno na tablety działające z systemem iOS (poprzez sklep App Store), jak i z systemem Android (poprzez sklep Google Play) a finansowany ma być jedynie z reklam. Mannish opisuje, prezentuje i doradza…po męsku.

Mannish:
– magazyn na iOS (App Store),
– magazyn na Androida (Google Play),
– strona domowa: www.mannish.pl,
– Mannish na Facebooku: profil.

Mannish


Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona