Dead Trigger 2 już w App Store i Google Play - Tabletowo.pl

Dead Trigger 2 już w App Store i Google Play

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Dead Trigger 2 już w App Store i Google Play Aplikacje

Gra Dead Trigger była swego czasu najpopularniejszą tabletową strzelanką z Zombie w roli głównej, o czym świadczy chociażby dość pokaźna liczba 23 milionów pobrań. Teraz, nieco ponad rok po premierze części pierwszej, wszyscy miłośnicy radosnej eksterminacji mogą spróbować swoich sił w sequelu, który zadebiutował dziś w dwóch największych sklepach z aplikacjami na urządzenia mobilne.

W odróżnieniu od oryginału, który zaczął jako tytuł płatny by po kilku miesiącach przejść na model dystrybucji Freemium, część druga jest dostępna do pobrania za darmo już od samego początku. Oprócz zwyczajowej dla tego gatunku porcji nowych wrogów i broni służących do ich ponownego uśmiercania, Dead Trigger 2 przynosi ze sobą również kilka całkowicie nowych rodzajów misji. W gruncie rzeczy nadal pozostaje ona jednak prostą acz efektowną strzelanką nastawioną na czystą akcję.

Gra Dead Trigger 2 dostępna jest do pobrania za darmo w internetowych sklepach App Store i Google Play.

http://youtu.be/E74w49uL8jk

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona