de Grisogono stworzy również luksusową wersję Gear S3

Właśnie pojawiła się pierwsza informacja na temat Gear S3. Co prawda nie tego zwykle spodziewamy się po premierowym doniesieniu, aczkolwiek jedno jest pewne – Samsung szykuje następcę Gear S2 i zaprezentuje go za kilka miesięcy. Później natomiast pojawi się również jego luksusowa wersja.

Koreański gigant i szwajcarski jubiler de Grisogono podpisali właśnie porozumienie, na mocy którego ten drugi stworzy ekstraluksusową, limitowaną wersję Gear S3. I choć ma ona zadebiutować dopiero na początku przyszłego roku (spodziewamy się tego w okolicach marca na Baselworld 2017, czyli rok po prezentacji Gear S2 by de Grisogono), to prace na nią już się podobno rozpoczęły. Pierwowzór zostanie pokazany natomiast nieco wcześniej, bo na targach IFA 2016 w Berlinie.

Samsung zdecydował się na współpracę de Grisogono, ponieważ był przekonany, że to właśnie on jest idealnym partnerem do stworzenia ekstraluksusowej wersji Gear S2 (która kosztuje, bagatela, 15 tysięcy dolarów, a miesięcznie powstaje zaledwie 100 sztuk). Najwyraźniej się nie pomylił, skoro powierzono mu również „dopieszczenie” i obsypanie kamieniami szlachetnymi kolejną generację, czyli Gear S3.

Wypuszczając na rynek taki produkt, Koreańczycy dołączyli do zacnego grona producentów, którzy oferują nie tylko „zwykłe” smartwatche, ale i ich ekstraluksusowe wersje, przeznaczone dla bardziej zamożnych klientów.

*Na zdjęciu wyróżniającym Samsung Gear S2 by de Grisogono

Źródło: The Korea Herald