Wyciekła dokładna data premiery Galaxy S9 i Galaxy S9+. Wygląda wiarygodnie | Tabletowo.pl

Wyciekła dokładna data premiery Galaxy S9 i Galaxy S9+. Wygląda wiarygodnie

Dołącz do dyskusji 0

Doniesienia na temat Galaxy S9 i Galaxy S9+ pojawiają się od dawna, lecz większość z nich pomijamy, z uwagi na ich wątpliwą wiarygodność. W ostatnim czasie usłyszeliśmy jednak kilka wyjątkowo prawdopodobnych rzeczy oraz zobaczyliśmy oba modele na renderach. Teraz z kolei poznajemy rzekomą datę premiery przyszłorocznych flagowców Samsunga i trzeba przyznać, że przeciek wygląda na wiarygodny.

Jeżeli chodzi o serię Galaxy S, to Koreańczycy przez lata trzymali się tego samego schematu i prezentowali kolejne generacje na dorocznych targach MWC w Barcelonie. W zeszłym roku wyłamano się jednak z niego, wskutek czego Galaxy S8 i Galaxy S8+ ujrzały światło dzienne dopiero 29 marca 2017 roku. Spowodowała to afera z Galaxy Note 7 w roli głównej – producent musiał przerwać na moment prace nad najnowszym flagowcem i skupić całą uwagę na felernym Notatniku, ponieważ opinia publiczna domagała się wyjaśnienia tej sprawy.

Niektórzy być może zastanawiali się, czy uporanie się z przeszłością i powrót na „standardowe” tory sprawi, że Samsung powróci do zwyczaju prezentowania kolejnych generacji smartfonów z serii Galaxy S podczas dorocznych targów MWC w Barcelonie. Jeżeli wierzyć przywoływanemu w tym miejscu przeciekowi, odpowiedź brzmi: tak. Południowokoreański serwis The Bell doniósł bowiem, że Galaxy S9 i Galaxy S9+ zadebiutują 27 lutego 2018 roku, a MWC 2018 zaczyna się 26 lutego.

fot. The Bell

Oczywiście trzeba pamiętać, że nie jest to potwierdzona przez samego zainteresowanego informacja i dopóki Samsung nie powie oficjalnie, kiedy zaprezentuje Galaxy S9 i Galaxy S9+, dopóty nie będziemy mogli zacząć się szykować na premierę przyszłorocznych flagowców Koreańczyków. Niewykluczone jednak, że producent podejmie ten temat już na targach CES 2018 w Las Vegas, które rozpoczynają się 9 stycznia 2018 roku.

Polecamy również:

Samsung Galaxy S9 na renderach. Niby fajnie, ale żadnej niespodzianki nie ma

Długo nie czekaliśmy – oto Samsung Galaxy S9+ na renderach

Źródło: The Bell

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona