Dziś startuje darmowy tydzień z Anno 1800

W kwietniu tego roku ukazała się najnowsza odsłona popularnej serii gier strategicznych Anno. Jeśli jakimś cudem ominęła was premiera tej gry, to przez najbliższy tydzień będziecie mieć możliwość nadrobienia zaległości, za sprawą bezpłatnej tygodniowej wersji trial Anno 1800. Żal nie sprawdzić!

Reklama

Darmowy tydzień z grą Anno 1800 wystartuje dziś o godzinie 14:00 i potrwa aż do godziny 18:00 18 grudnia. Każdy chętny będzie miał dostęp do całkiem sporego wycinka gry, który pozwoli wyrobić sobie jakieś zdanie na temat tego tytułu. Jeśli będzie ono pozytywne to w czasie darmowego weekendu, gra będzie solidnie przeceniona zarówno na Epic Games Store, jak i na serwisie Uplay. Jedyny haczyk jest taki, że nie przeniesiemy swoich postępów z wersji testowej do zakupionej pełnej wersji gry.

Reklama

Ze swojej strony gorąco zachęcam do zapoznania się z tą serią, bo są to naprawdę świetne strategie ekonomiczne — a odsłona Anno 1800 z pewnością jest jedną z najlepszych części marki, co potwierdził między innymi Adam w swojej recenzji.

Darmowy tydzień Anno 1800 na Epic Games Store

Ponadto gra została bezpłatnie wzbogacona o długo wyczekiwany tryb wieloosobowy, a także o zaawansowany system statystyk ułatwiający rozgrywkę — wszystko za sprawą patcha 6.0.

Anno 1800: The Passage

Darmowy tydzień z Anno 1800 nie jest przypadkowy — wczoraj debiutowało trzecie duże rozszerzenie do tej popularnej serii gier strategicznych. The Passage dodaje do Anno 1800 dodatkową lokalizację – mroźną Arktykę. Jest to do tej pory największe rozszerzenie, które wprowadza m.in. nowe mechaniki gry, 2 nowe klasy rozwoju mieszkańców, 7 dodatkowych łańcuchów produkcji, 32 nowe budynki, 60 zadań do wykonania oraz aż 80 nowych przedmiotów do zdobycia.

Źródło: Notka prasowa, anno-union.com