Darmowy miesiąc ze Skype - Tabletowo.pl
Ważne

Darmowy miesiąc ze Skype

Ten wpis kieruję przede wszystkim do użytkowników tabletów z 3G, ale nie tylko. Chciałem zwrócić uwagę na promocję, jaką zaoferował nam komunikator internetowy Skype, należący aktualnie do firmy Microsoft. Dlaczego uważam że tablety z modemem bardziej skorzystają na tej ofercie? Bo skoro możemy wysyłać z nich SMS’y, to umożliwienie nawiązywania połączeń byłoby kolejnym krokiem w celu odciążenia naszych telefonów.

Microsoft zaoferował nam możliwość wykupienia abonamentu, który w każdym razie można anulować, w cenie 0 zł za pierwszy miesiąc – tak jak w okresie letnim tego roku postąpił z kontem Xbox Live Gold. Jednak musimy sprecyzować zasady, bo jak się domyślacie, brzmi zbyt pięknie żeby nie było haczyków. I są – po pierwsze w Polsce połączenia możemy nawiązywać tylko z numerami stacjonarnymi. Pełna lista krajów wygląda następująco:

-Połączenia z telefonami stacjonarnymi i komórkowymi w następujących krajach: Chiny, Guam, Hongkong (Chiny), Kanada, Portoryko, Singapur, Stany Zjednoczone i Tajlandia.
-Połączenia z telefonami stacjonarnymi w następujących krajach: Argentyna, Australia, Austria, Belgia, Chile, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Izrael, Japonia, Korea Południowa, Luksemburg, Malezja, Niemcy, Norwegia, Nowa Zelandia, Polska, Portugalia, Rosja (tylko Moskwa i Petersburg), Słowacja, Szwajcaria, Szwecja, Tajwan, Wenezuela, Węgry, Wielka Brytania i Włochy.


Po drugie, trzeba zapisać się do oferty do końca dzisiejszego dnia, tj. 15.11.2012 r.
Po trzecie, konto w Skype trzeba posiadać co najmniej od 29 dni.

Dalej jesteście zainteresowani i możecie skorzystać z okazji? Ok, przechodzimy do zapisania się na stronie Skype.

Logujemy się na konto, wybieramy dalej, po czym musimy wybrać opcję płatniczą. Dlaczego? Jest to kolejny chwyt Microsoftu – jeżeli zapomnisz anulować abonamentu w ciągu 27 dni, automatycznie z Twojego konta ściągną Ci pieniądze w wysokości 79,99 PLN/10,49 EUR (miesięczna wartość oferty). Wybieramy zatem opcje kart płatniczych bądź PayPal.

Tabletowo.pl Darmowy miesiąc ze Skype Aplikacje Nowości

Po wybraniu i zweryfikowaniu sposobu płatności z naszego konta zostanie pobrana kwota w wysokości 1 zł. Pieniądze te zostaną zwrócone, także nic za to nie zapłacimy, ale nie możemy podać namiarów na konto bez żadnych środków. Jest to dodatkowy sposób weryfikacji używany m.in. przez sklep internetowy Allegro.

Tabletowo.pl Darmowy miesiąc ze Skype Aplikacje Nowości

I to już wszystko. W krótkim czasie na komunikatorze powinna pojawić się nowa informacja o rozpoczęciu okresu bezpłatnego.

Tabletowo.pl Darmowy miesiąc ze Skype Aplikacje Nowości

Osobiście próbowałem połączyć się z numerem stacjonarnym i nie było żadnego problemu. Mimo iż środki dostępne wynosiły 0,00 PLN, komunikator nie „wypluł” mi informacji (jak to robi kiedy dzwonię na nr komórkowy), że nie połączy się z wybranym numerem póki nie doładuję konta. Wygląda zatem że wszystko działa prawidłowo.

Tabletowo.pl Darmowy miesiąc ze Skype Aplikacje Nowości

Podsumowując:

  • należy wejść na stronę Skype
  • aby skorzystać z oferty musimy się zapisać dziś, czyli do 15.11.2012 r. włącznie
  • musimy posiadać konto Skypeco najmniej od 29 dni
  • okres próbny trwa 1 miesiąc
  • mamy 27 dni na zrezygnowanie z oferty
  • jeżeli nie zrezygnujemy, co miesiąc nasze konto będzie obciążane kwotą 79,99 PLN
  • w Polsce za darmo połączymy się tylko z numerami stacjonarnymi

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona