Darmowy miesiąc w Showmax dla tych, którzy przekierują odbiór paczki DHL do sklepu Żabka lub Fresh Market - Tabletowo.pl

Darmowy miesiąc w Showmax dla tych, którzy przekierują odbiór paczki DHL do sklepu Żabka lub Fresh Market

Mamy teraz wakacje i dla części osób jest to okres, w którym mają więcej wolnego czasu. Wielu zaczyna interesować się przeróżnymi filmami oraz serialami. Jednak jak wygodnie i legalnie oglądać przeróżne produkcje, nie wydając przy tym za dużo pieniędzy? Można na przykład otrzymać darmowy miesiąc w Showmax odbierając paczkę w sieci sklepów Żabka oraz Fresh Market.

Jak uzyskać darmowy miesiąc w Showmax? Gdy coś zamówisz przez internet, to jako opcję dostawy musisz wybrać przesyłkę kurierską firmą DHL. Następnie należy wejść na tę stronę i przekierować odbiór paczki do najbliższego sklepu Żabka lub Fresh Market. Po tym działaniu trzeba wejść na tę witrynę i podać swój numer przesyłki oraz adres e-mail. Gdy natomiast już odbierzesz paczkę, to na maila dostaniesz voucher, dzięki któremu uruchomisz darmowy miesiąc w usłudze Showmax.

Tabletowo.pl Darmowy miesiąc w Showmax dla tych, którzy przekierują odbiór paczki DHL do sklepu Żabka lub Fresh Market Kultura Promocje

Co ważne, możesz z promocji skorzystać wielokrotnie, to znaczy, za każdą przesyłkę możesz otrzymać kod bonusowy. Pamiętaj jednak, że na jednym koncie masz możliwość skorzystać tylko z jednego vouchera. Promocja obejmuje paczki odebrane w dniach od 11 do 24 lipca. Do 25 lipca mamy czas na zarejestrowanie numeru przesyłki. Więcej dowiecie się z tej witryny.

Showmax to jedna z najmłodszych usług VOD, która dosyć szybko zyskała na popularności. Przyznam szczerze, że i ja zamierza skorzystać z tej promocji, a to za sprawą serialów Mr. Robot i Fargo, które są dostępne w ofercie tej usługi. A jakie seriale w serwisie Showmax Wy byście obejrzeli? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Pepper

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona