Darmowy internet w tabletach firmy Manta - Tabletowo.pl

Darmowy internet w tabletach firmy Manta

Tabletowo.pl Darmowy internet w tabletach firmy Manta Ciekawostki Nowości

Producenci taniego sprzętu elektronicznego w wielu przypadkach nie są w stanie niczym nas zaskoczyć. I choć ostatnio z pobłażliwym okiem patrzymy w kierunku tanich tabletów (Plug Impact, Bmorn V99 czy testowany obecnie Ainol Novo Aurora), które – jak na swoją cenę – są ciekawymi urządzeniami, tak do efektu zaskoczenia im jeszcze daleko. Szukając jakiegoś ciekawego tematu na newsa, którym warto się z Wami podzielić, trafiłam na wiadomość o najnowszej zagrywce firmy Manta (tak, to ta od baaaardzo tanich tabletów). Okazuje się bowiem, że chce zaproponować darmowy i bezterminowy dostęp do internetu. Co więcej – usługa Manta Mobile (o niej poniżej) będzie całkowicie bezpłatnie ofiarowywana wszystkim, którzy wejdą w posiadanie tabletów Manta z 3G.

Bogdan Wiciński, przedstawiciel firmy Manta, podczas konferencji prasowej wypowiedział się na temat najnowszej strategii:

W I połowie 2012 roku dostępna będzie nowa usługa – Manta Mobile. Po zakupieniu karty sim, każdy odbiorca usługi otrzyma bezterminowy, darmowy dostęp do internetu. Nie będą pobierane żadne dodatkowe opłaty za jej korzystanie. Szybkość internetu będzie wystarczająca do bezproblemowego przeglądania stron, czy korzystania z kont mailowych (3,6 Mbps). Możliwe będą również tanie rozmowy telefoniczne – konto rozmów będzie można doładowywać na zasadzie prepaid.

Żeby tego było mało, firma Manta zamierza wprowadzić na polski rynek kolejne tablety – tym razem z serii PowerTab. Te z kolei mają być ciekawszymi propozycjami niż te, które oferowała dotychczas i, co ważne, ich ceny nie powinny być wyższe niż 1000 złotych. Jednym z przedstawicieli tabletów Manty kolejnej generacji jest model Manta MID05, który za 499 złotych oferuje: pojemnościowy ekran 7″ (800 x 480 pikseli), procesor Boxchip A10 1,2GHz, Androida 2.3, 512MB RAM, 4GB pamięci wewnętrznej, slot kart microSD, wyjście HDMI, USB, kamerkę oraz akumulator o pojemności 4000 mAh.

Z niecierpliwością wyczekuję kolejnych informacji w sprawie darmowego internetu w usłudze Manta Mobile. Zapowiada się interesująco…

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona