Fot: Netia

Masz internet z Netii? Skorzystaj z darmowego* zwiększenia szybkości łącza

Z usług Netii korzysta w Polsce wiele osób. Operator stale rozbudowuje swoją infrastrukturę, dając coraz to większej grupie klientów dostęp do usług światłowodowych. Co ważne, dzięki trwającej właśnie promocji, można podwoić szybkość swojego internetu za darmo na dwa miesiące.

Wypada rozpocząć od wyjaśnienia gwiazdki (*) w tytule. Chodzi o to, że – owszem – możecie za friko zwiększyć szybkość internetu, jednak tylko na dwa miesiące. Po tym czasie trzeba będzie zapłacić. Warto jednak zauważyć, że w takim scenariuszu, jako obecni klienci tego ISP, zapłacicie połowę ceny. Jeśli dobrze przeanalizować regulamin promocji, nagle okazuje się, że jest to całkiem niezła promocja, z której chętnie może skorzystać wiele osób.

Reklama

Promocja odbywa się w ramach akcji #przyspieszamyinternet i pozwala ona na zwiększenie prędkości do maksymalnej możliwej do osiągnięcia, czyli nawet 1 Gb/s dla wybranych klientów. W swoim komunikacie prasowym operator wyraźnie informuje, że aktywacja usługi nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami, które trzeba by później uiścić na konto Netii. Maksymalna prędkość, jaką możecie uzyskać, zależy od routera, który posiadacie.

Duże znaczenie odgrywa też wyrażenie zgody na komunikację marketingową, bowiem:

Klienci, którzy wyrazili zgody na komunikację marketingową i zostali wybrani do testu, otrzymają informację o akcji na swoje prywatne skrzynki email i/lub SMS

Wydaje się jednak, że nie jest to niezbędny warunek ku temu, aby skorzystać z promocji.

Jeśli po tych dwóch miesiącach zapragniecie zachować taką prędkość internetu, zapłacicie połowę kwoty, będącej różnicą pomiędzy podstawą, a maksymalną opcją dostępu w obecnych promocjach dla nowych klientów. Brzmi to dość skomplikowanie, jednak tutaj z pomocą przychodzi regulamin, z którym polecam się wszystkim zainteresowanym zapoznać. Kończąc, warto zauważyć, że jeśli korzystacie z telewizji od Netii i zdecydujecie się na zmianę warunków umowy, na miesiąc dostaniecie darmowy dostęp do pakietu TV Rozrywka i HBO GO.

Aby skorzystać z promocji, powinniście skontaktować się z Biurem Obsługi Abonenta (801 802 803 lub 22 711 11 11).

źródło: Netia (informacja prasowa), opr. własne