Nie masz Xiaomi ale podoba Ci się MIUI? Nie ma sprawy: oto darmowe paczki ikon na Androida 17

Nie masz Xiaomi ale podoba Ci się MIUI? Nie ma sprawy: oto darmowe paczki ikon na Androida

Są tacy, którzy muszą, a nawet wolą żyć z takimi ikonami, jakie zostały im narzucone wraz z systemem lub przez deweloperów aplikacji. Inni wręcz uwielbiają je zmieniać, czasem nawet nie do poznania. Jest okazja – te darmowe paczki ikon premium będą bezpłatne tylko przez ograniczony czas.

„Jeśli nie widać różnicy, to po co przepłacać?” Ta mądra życiowa dewiza, przekazywana ponad dekadę temu w reklamach Dosi, można zastosować do kolekcjonowania aplikacji ze sklepu Google Play. Skoro można zaopatrzyć się w darmowe paczki ikon premium, za które normalnie trzeba zapłacić, to czemu nie skorzystać?

Poniżej macie listę zestawów ikon oraz czas, na jaki ich cena została zredukowana do zera. Jedna z paczek raczej nieprzypadkowo nazywa się MIUI 8. Fani Xiaomi nie posiadający Xiaomi pewnie już dawno mają tę skórkę (albo podobną) zainstalowaną, reszta zawsze może przetestować. Pamiętajcie, że do zmiany ikon potrzebny jest jakiś niestandardowy launcher, np. Nova albo Evie (którego ja osobiście używam).

Paczka ikon Promocja kończy się za:
Flix 6 dni
Memies 5 dni
MIUI 8 4 dni
Matericons 3 dni
Unicorn Dark 4 dni
Emperial 16 godzin

źródło: sklep Google Play dzięki PhoneArena