Darmowe gry i filmy dla posiadaczy Sony Xperia Tablet Z, Xperia Z Ultra i Xperia Z1 | Tabletowo.pl

Darmowe gry i filmy dla posiadaczy Sony Xperia Tablet Z, Xperia Z Ultra i Xperia Z1

Dołącz do dyskusji 0
Darmowe gry i filmy dla posiadaczy Sony Xperia Tablet Z

Firma Sony dla posiadaczy swoich trzech urządzeń (Xperia Tablet Z, Xperia Z Ultra oraz Xperia Z1) przygotowała ciekawą promocję. W jej ramach użytkownicy wymienionego sprzętu mogą pobrać za darmo dziesięć gier oraz pięć filmów, dzięki aplikacji Xperia Privilege.

Gry, które możecie bezpłatnie otrzymać, to Hungry Giraffe, Surge, Forevolution, Switch Galaxy, Yu-Nama: The Puzzle, Tokyo Jungle Mobile, Rebel, Haunt the House: Terrortown, Aqua Kitty – Milk Mine Defender oraz Ten By Eight. Sony odblokowuje do pobrania kolejne dwa tytuły tygodniowo – do końca roku będzie można pobrać je wszystkie.

Do tego dochodzi możliwość pobrania pięciu filmów, w tym Niesamowity Spider-Man oraz Elizjum, a także 60-dniowy trial usługi Sony Musci Unlimited. Niestety, z tego, co wiem (jeśli się mylę, proszę mnie poprawić), usługa ta w dalszym ciągu nie działa w Polsce.

Aplikację Xperia Privilege znajdziecie preinstalowaną na Waszych urządzeniach Sony oraz w Google Play (za darmo). Niestety, na stronie akcji (tutaj), nie znalazłam żadnych informacji odnośnie ograniczeń terytorialnych promocji. Może się więc okazać, że w Polsce promocja jest okrojona lub nie działa w ogóle – któryś z posiadaczy Xperia Tablet Z, Xperia Z Ultra lub Xperia Z1 mógłby to sprawdzić?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona