Darmowe filmy i audiobooki dla pasażerów FlixBusa. Nie będzie nudy podczas przejazdów

Długie podróże mogą być ekstremalnie nudne, jeśli nie zajmiemy sobie czymś czasu. FlixBus wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów, proponując obejrzenie darmowego filmu czy wysłuchanie audiobooka za pośrednictwem systemu FLIXtainment.

Żeby skorzystać z oferty filmowej lub audiobookowej we FlixBusie, będzie trzeba skorzystać z pokładowej sieci Wi-Fi. Po zalogowaniu się do niej, uzyskamy dostęp do części biblioteki filmów i seriali zgromadzonych w Amazon Prime. Będziemy mogli także wysłuchać audiobooka, dostarczonego przez Audible, przeczytać e-booka od Kobo albo przejrzeć magazyny z sharemagazines.

Reklama

Nie będzie trzeba pobierać osobnej aplikacji – całość dostępna będzie z poziomu strony internetowej media.flixbus.com, na którą trzeba będzie przejść po zalogowaniu do sieci Wi-Fi.

Jak przekazał FlixBus, nie da to możliwości skorzystania pasażerom z pełnej oferty Amazon Prime czy Audible, ale nie oznacza to też, że wybór jest skąpy. Na początku dostępnych będzie 25 filmów, ponad 100 audiobooków, 7 seriali telewizyjnych, 75 e-booków, 30 czasopism i 20 mini gier – w 6 wersjach językowych. Jeśli mówimy o publikacjach w języku polskim, to na razie treści  jest niewiele: 12 filmów i 5 audiobooków. FlixBus obiecuje, że będzie dodawał nowe pozycje, które zrozumie polski odbiorca.

„Polska jest kolejnym krajem po Szwecji, Danii i Francji, w którym startuje system FLIXtainment. Łącząc technologię FlixBusa z Amazon Prime Video i Audible, kontynuujemy podnoszenie jakości na rynku międzymiastowych połączeń autobusowych.”
– Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBus Polska

System FLIXtainment powinien działać już w 60 autobusach FlixBusa. Informacja o tym, czy na danym kursie będzie można skorzystać z darmowych filmów i audiobooków, będzie się pojawiać przy rezerwacji biletu na stronie FlixBusa po najechaniu na ikonkę „i”.

źródło: FlixBus przez infobus.pl