Czeka cię darmowa dostawa jedzenia w każdy piątek - o ile zamówisz coś przez PizzaPortal.pl i zapłacisz BLIKIEM - Tabletowo.pl

Czeka cię darmowa dostawa jedzenia w każdy piątek – o ile zamówisz coś przez PizzaPortal.pl i zapłacisz BLIKIEM

Dołącz do dyskusji 0

W piątek nie zawsze człowiekowi chce się gotować. Zresztą, czasem nie ma nawet kiedy, bo paczka przyjaciół spontanicznie postanowiła odwiedzić nas w domu. Wtedy całkiem niezłą opcją jest zamówienie jakiegoś jedzenia z dostawą. W związku z tym PizzaPortal.pl we współpracy z Polskim Standardem Płatności przygotowali specjalną promocję. Do 29 czerwca br. w każdy piątek klienci płacący BLIKIEM będą mogli skorzystać z darmowego dostarczenia posiłku.

Promocja jest o tyle dobra, że można z niej skorzystać 13 razy (bo tyle piątków zostało do jej zakończenia), zakładając, że dokonamy zamówienia w jednej z restauracji dostępnych na PizzaPortal.pl. Jesteśmy uprawnieni do jednej dostawy za 0 zł w ciągu każdego z nadchodzących piątków, aż do 29 czerwca.

Aby skorzystać z promocji na stronie PizzaPortal.pl, wystarczy podać adres dostawy oraz wybrać dania, które chcemy zamówić. Po przejściu do panelu płatności należy wskazać BLIK i wpisać kod, który wyświetli się na ekranie telefonu w aplikacji mobilnej banku. Koszt dostawy zostanie automatycznie odliczony od należnej kwoty.

Choć koszty dostaw jedzenia zwykle nie są zbyt wysokie, to i tak chętniej wybieramy oferty tych restauracji, które nie pobierają za nie opłaty. W takiej sytuacji w najbliższy piątek może zechcemy zamówić coś w miejscu, które dotąd nie było przez nas brane pod uwagę – właśnie przez opłatę za transport.

Tabletowo.pl Czeka cię darmowa dostawa jedzenia w każdy piątek - o ile zamówisz coś przez PizzaPortal.pl i zapłacisz BLIKIEM Promocje Technologie

Szczegóły promocji znajdziecie w Regulaminie.

Możliwość skorzystania z BLIKA w aplikacjach bankowości mobilnej ma obecnie ok. 80 proc. wszystkich klientów krajowych instytucji finansowych.

źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona