Fot: producenta, za: Steam

Dark Souls III przecenione na Steamie i PS Store

Są na sali miłośnicy RPG? Jeśli tak, to polecam Wam znaleźć trochę czasu i ostatnie godziny majówki poświęcić na zapoznanie się z grą Dark Souls III, którą można teraz kupić o 75% taniej. Co ważne, promocja jest prowadzona równolegle na Steamie oraz w sklepie Sony, gdzie mogą skorzystać z niej posiadacze PlayStation.

Dark Souls III to jedna z ciekawszych gier RPG, która debiutowała w ostatnich latach. Tytuł zdobył nawet prestiżowe wyróżnienie za najlepszą grę RPG na targach Gamescom w 2015 roku. Zebrał także bardzo pochlebne opinie zarówno na targach E3, jak i wśród największych portali zajmujących się gamingiem. Na Steamie możecie obecnie nabyć też rozszerzoną wersję Deluxe Edition, której cena wynosi 74,99 złotych.

Reklama
Fot: producenta, za: Steam

Stanowi to obniżkę o 75% od początkowej ceny, kiedy za ten tytuł trzeba było zapłacić aż 299,98 złotych. Zwykła wersja gry kosztuje 49,99 złotych i również jest to kwota niższa o 75% względem ceny początkowej. W sklepie Sony obniżka wynosi 71%, co oznacza, że za tytuł trzeba zapłacić 59 złotych. Wydaje mi się, że jak na tak solidną i tak wysoko ocenianą grę, ta cena to naprawdę świetna sprawa. Nie zwlekajcie jednak z decyzją o zakupie zbyt długo. Na Steamie promocja będzie obowiązywać tylko do 6 maja.

Minimalne wymagania gry prezentują się następująco:

  • system operacyjny: Windows 7 (64 bit)/Windows 8.1 (64 bit) lub Windows 10 (64 bit),
  • procesor: Intel Core i3 – 2100 lub AMD FX-6300 i nowsze,
  • pamięć RAM: 4 GB,
  • grafika: GeForce GTX 750 Ti lub ATI Radeon HD 7960 i nowsze,
  • DirectX: 11,
  • miejsce na dysku: 25 GB,
  • inne: wymagane szerokopasmowe połączenie z internetem do aktywacji produktu oraz do rozgrywek online.

źródła: Steam, PS Plus