Czyżbyśmy przypadkowo poznali wygląd Sony Xperii Z4? 20

Czyżbyśmy przypadkowo poznali wygląd Sony Xperii Z4?

W sieci pojawiła się grafika, która przedstawia, najprawdopodobniej, urządzenie Sony. Czy właśnie tak będzie wyglądała Xperia Z4?

Na portalu Weibo chiński odział Sony, prawdopodobnie przez przypadek, umieścił bardzo ciekawą grafikę. Przedstawia ona całkiem nowego smartfona, którym może być najnowszy flagowiec – Z4. Zdjęcie, rzecz jasna, zostało po chwili usunięte z profilu Sony, ale niektórzy zdążyli wykonać „kopię zapasową”.

Jeśli tak będzie wyglądała Xpeiria Z4, to będzie ona miała całkiem inny wygląd, niż poprzednie modele. Pierwsze, co rzuca się w oczy, to kółeczko w dole obudowy, które prawdopodobnie jest klawiszem dotykowym. Kolejną zmianą byłoby umieszczenie soczewki aparatu frontowego. Jest ona zazwyczaj bliżej prawego rogu, na grafice zaś jest mniej więcej na środku. Dodatkowo obok niej znajdziemy dwa mniejsze kółeczka. Może to być dioda (diody) LED, ale również niezbędne czujniki.

Sony Xperia Z4

Zdjęcie zaprzecza natomiast ułożeniu przycisków fizycznych, złączy i slotów, o którym pisałem kilka dni temu. Na tej grafice możemy znaleźć na jednym boku miejsce na kartę (SIM lub SD), przycisk zasilania (co ciekawe, prostokątny a nie okrągły) oraz fizyczny spust migawki. Na przeciwległym boku umieszczono drugą zaślepkę kart oraz klawisze zasilania. Potwierdza się natomiast otwarty slot micro USB oraz brak magnetycznego złącza do podłączania docka.

Jestem bardzo ciekaw, czy właśnie tak będzie wyglądała Sony Xperia Z4. Wszystkiego oficjalnie dowiemy się zapewne dopiero we wrześniu, a do tego czasu zapewne pojawi się masa przecieków, o których oczywiście Was poinformujemy.