Czyżbyśmy mieli do czynienia z pierwszymi renderami przedstawiającymi nowe smartfony Nokii? | Tabletowo.pl

Czyżbyśmy mieli do czynienia z pierwszymi renderami przedstawiającymi nowe smartfony Nokii?

Dołącz do dyskusji 0

Wielu czeka na tę chwilę. Wróć. Poprawniej: są jeszcze tacy, którzy czekają na tę chwilę. Czyli na powrót Nokii na rynek smartfonów. Być może nowy epizod w historii fińskiego producenta właśnie się rozpoczyna.

Nokia jest już historią, dzięki wspaniałej kooperacji z Microsoftem i zupełnemu przegapieniu iPhone’a. Tak więc, nawet jeżeli dawny fiński gigant zdecyduje się ponownie wejść na rynek urządzeń mobilnych, nie spodziewałbym się spektakularnych sukcesów. Nie spodziewałbym się żadnych sukcesów, chociaż znajdą się jeszcze pewnie tacy, którzy markę Nokia darzą sporym sentymentem.

Jakiś czas temu to, co zostało z dawnej Nokii, podpisało umowy z chińskimi firmami (m.in. HMD) w sprawie stworzenia nowych smartfonów. Nie bardzo wiadomo, w jakim celu. Próby przebicia się na rynku urządzeń z Androidem są raczej z góry skazane na porażkę. Ścisk jest tak wielki, że nie wystarczy nawet dobry pomysł, aby zaistnieć w grze.

Nokia najwyraźniej jednak nie zamierza odpuszczać. Do internetu wyciekły właśnie rendery rzekomo przedstawiające nowy smartfon Nokia P1. Z Androidem na pokładzie, stworzony przez inżynierów Sharpa i InFocus. Tak więc wszelkie podobieństwa do Sharp Aquos P1 są zamierzone. Telefony widoczne na renderach są w kolorach niebieskim oraz łososiowym.

Równie dobrze jednak rendery mogą być fałszywkami (wiele na to wskazuje), a na temat Nokia P1 nie ma żadnych innych informacji. Zresztą, fiński producent nie może wypuścić żadnego smartfonu jeszcze przez kilka ładnych miesięcy. Wszystko przez umowy patentowe z Microsoftem.

Źródło: VK

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona