Czyżby Samsung Galaxy A4 z ekranem 5,5 cala? | Tabletowo.pl

Czyżby Samsung Galaxy A4 z ekranem 5,5 cala?

Dołącz do dyskusji 0

Dopiero co informowaliśmy Was o przecieku dotyczącym nowego urządzenia koreańskiego producenta, którym może okazać się Samsung Galaxy A4. Jak zwykle bywa w takich wypadkach – niczego nie można być pewnym, ale pojawił kolejny ciekawy szczegół dotyczący tej słuchawki.

ZAUBA zarejestrowała kolejny import smartfonów Samsunga do Indii. Dosłownie parę dni temu, na listach transportowych znalazły się urządzenia o oznaczeniu SM-A430. Można przypuszczać, że jest to nazwa kodowa nowego przedstawiciela linii Galaxy A.

Tym razem, zestawienia zawierają dane dotyczące rozmiaru ekranu tego modelu – ma mieć on przekątną 5,5 cala. Interesujące też jest to, że cena za sztukę tego samego urządzenia spadła z 477 dolarów do 355 dolarów.

galaxy a4 hypotethically

Na razie poszczególne elementy układanki są zbyt małe, by mógł wyłonić się z nich zarys ogólnego obrazu. Model SM-A430U ma przed nami jeszcze wiele tajemnic. Czy okaże się nowym Galaxy A4? Najlepsze, co możemy w tym momencie zrobić, to uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne szczegóły.

na zdjęciu wyróżniającym: Samsung Galaxy A5 2015

źródło: Zauba via phonearena.com

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona