Czytnik linii papilarnych w Samsungu Galaxy A8? | Tabletowo.pl

Czytnik linii papilarnych w Samsungu Galaxy A8?

Dołącz do dyskusji 0

Seria smartfonów Galaxy A liczy sobie aktualnie trzy modele: A3 (4,5″), A5 (5″) i A7 (5,5″). Od kilku miesięcy doskonale wiemy już, że do tego grona wkrótce dołączy największy, 5,7-calowy (aktualizacja: 5,5-calowy) produkt, Galaxy A8. Dziś okazało się, że model ten, jako pierwszy przedstawiciel serii, może zostać wyposażony w czytnik linii papilarnych.

Linia Galaxy A charakteryzuje się przede wszystkim świetnym wzornictwem i aluminiowym wykończeniem obudowy. Są to urządzenia ze średniej półki cenowej, które mimo wszystko spotykają się z uznaniem użytkowników – wiele dobrego na ich temat słyszałam od osób, które faktycznie je kupiły (głównie A3 i A5). Model Galaxy A8 może być pozycjonowany jeszcze nieco wyżej.

Otóż okazuje się, że Samsung Galaxy A8 może zostać wyposażony w czytnik linii papilarnych, który dotychczas zarezerwowany był dla urządzeń raczej z wyższej półki. Pozostałe parametry również mają nie być najgorsze. Na jego pokładzie ma się bowiem znaleźć 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, procesor Snapdragon 615 i 2GB RAM.

Amatorów fotografii powinien ucieszyć fakt, że najprawdopodobniej Samsung zdecyduje się na zastosowanie aparatu 16 Mpix oraz kamerki przedniej 5 Mpix, które powinny dobrze spełniać swoje zadania. Telefon ma mieć 5,9 mm grubości, a w środku – mimo wszystko – ma się znaleźć miejsce dla akumulatora o pojemności 3050 mAh. Całość będzie pracowała pod kontrolą Androida w wersji 5.0 Lollipop (jednak 5.1.1) z nakładką TouchWiz.

Kiedy premiera Galaxy A8? Niestety, oficjalnych danych na ten temat wciąż brak.

*na zdjęciu tytułowym Samsung Galaxy A7

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona