Czytanie bez limitu z Legimi - mamy dla Was pięć kodów - Tabletowo.pl
Ważne

Czytanie bez limitu z Legimi – mamy dla Was pięć kodów

Tabletowo.pl Czytanie bez limitu z Legimi - mamy dla Was pięć kodów Aplikacje Nowości

Jeśli jesteś posiadaczem iPada i lubisz czytać, obok tego newsa nie powinieneś przejść obojętnie. Otóż mamy do rozdania pięć kodów dających możliwość czytania bez limitu za darmo przez dwa tygodnie w usłudze Legimi. Zainteresowani?

Ale zanim o kodach, kilka słów o samym Czytaniu bez limitu. Jak informuje Legimi, „usługa została po 2 dniach zawieszona ze względu na kontrowersje związane z modelem rozliczeń i formą udostępniania ebooków. Tylko w ciągu pierwszych godzin jej funkcjonowania dostęp zamówiło ok. tysiąca osób, a aplikacja Legimi na iPada znalazła się na 1. miejscu wśród polskich aplikacji na to urządzenie. W ciągu ostatnich tygodni prowadzone były liczne rozmowy z wydawcami, mające na celu wyjaśnienie sposobu funkcjonowania nowatorskiego systemu sprzedaży ebooków i przywrócenie usługi”. W ostatnich dniach usługa powróciła i znów możemy się cieszyć dostępem do usługi.

Żeby nie było, że szansę na zgarnięcie kodów mają wyłącznie osoby siedzące aktualnie przy sprzęcie i mające okazję przeczytać ten wpis zaraz po opublikowaniu, kody trafią do pięciu osób (wszystkich proszę o podawanie przy komentarzach prawdziwych adresów mejlowych, bowiem to właśnie na nie będą wysyłane kody):
1. do pierwszych dwóch osób, które zostawią komentarz pod tym wpisem po godzinie 15.30
2. do pierwszej osoby, która zostawi komentarz pod linkiem do tego wpisu na profilu Tabletowo.pl na Facebooku
3. do pierwszych dwóch osób, które zostawią komentarz pod tym wpisem po godzinie 20.00

Ale nie chodzi mi o komentarz typu „chcę!”. Oczekuję krótkiej, dosłownie 3-5 zdaniowej (nie krótszej i nie dłuższej) wypowiedzi dotyczącej oczywiście czytania: po co częściej sięgacie, by poczytać – książki papierowe czy tablet/czytnik e-booków i dlaczego?

Uwaga: osoby, które chcą zgarnąć kody do Czytania bez limitu z Legimi, muszą posiadać konto PayPal.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona