Legimi na Androidzie

Czytaj bez limitu od Legimi wkrótce na Androida

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Czytaj bez limitu od Legimi wkrótce na Androida Aplikacje Nowości

Czytaj bez limitu to ciekawa oferta poznańskiej, cyfrowej księgarni Legimi. Tym razem firma podała datę premiery swojej aplikacji dla Androida. Już 20 marca w sklepie Google Play pojawi się abonamentowa usługa, dzięki której za 9 złotych, jeśli korzystamy tylko ze smartfona lub za 19 złotych miesięcznie, jeżeli korzystamy ze smartfona i tabletu, będziemy mieli dostęp do ponad 2000 cyfrowych książek. Funkcje aplikacji na razie nie są znane, ale pewnie nie będą się zbytnio różnić od tych znanych z wersji na iOS, czyli: wypożycz, czytaj i doglądaj czasu jaki spędziłeś nad danym tytułem.

Jest to ciekawa oferta ze względu na to, że na chwilę obecną ebooki są niewiele tańsze, a czasami nawet droższe od swoich papierowych odpowiedników, a przecież przy wydaniu cyfrowej książki koszty publikacji są mniejsze, bo drukować i oprawiać naszego dzieła nie trzeba, a koszty dystrybucji w internecie są mniejsze od tych w normalnych księgarniach. Pomijam również sam fakt, że i tak nasz tekst czy go drukujemy, czy nie trzeba poddać cyfrowej obróbce DTP.

Dla wszystkich niezdecydowanych jest udostępniona siedmiodniowa wersja próbna.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona