Czy taka będzie specyfikacja Samsunga Galaxy Mega 2? | Tabletowo.pl

Czy taka będzie specyfikacja Samsunga Galaxy Mega 2?

Dołącz do dyskusji 0

Samsung jest znany z bardzo bogatego portfolio, a rynek phabletów jest dla Koreańczyków bardzo ważny, więc naturalnie możemy spodziewać się wielu smartfonów z ogromnymi ekranami. Jednym z nich jest Galaxy Mega 2, który był już dostrzeżony w FCC, ale wtedy wiele informacji było bardzo niepewnych. Teraz wiemy już o nim trochę więcej.

Samsung Galaxy Mega 2, według najnowszych przecieków, będzie wyposażony w 6-calowy ekran o rozdzielczości HD (720p), 1,5 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 4-rdzeniowy procesor o taktowaniu 1,5 GHz. Poza tym znajdziemy w nim 16 GB pamięci wbudowanej, którą można rozszerzyć za pomocą kart pamięci, 8-megapikselowy aparat główny oraz 2,1 Mpix na przednim panelu. Bateria ma mieć 2800 mAh pojemności, a poza tym zobaczymy w nim łączność LTE i Androida 4.4 KitKat.

Wygląda to obiecująco, ale inne źródła podają, że Galaxy Mega 2 będzie mieć 2 GB RAM lub 1,8 GB RAM, 12-megapikselowy aparat i 4,7 Mpix na przodzie. Oczywiście na razie nie wiadomo, która z wersji jest prawdziwa i czy chodzi tylko o jedno urządzenie. Równie dobrze mogą to być inne phablety lub wersje przygotowane na różne rynki.

Oczywiście jak zwykle decydować o sukcesie tego modelu będzie cena, która na razie nie jest znana. Jeśli Samsung nie przesadzi z jego wyceną to zapowiada się ciekawy phablet dla mniej wymagających użytkowników.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona